Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Honza78

To nemohou domácí zápasy odehrát ne hřišti soupeře a pak si to vyměnit? Stačilo by jen na pár zápasů. Snad ty nedodělávky dokončí do měsíce, aby to bylo zkolaudované. Jen se dohodnout.

Petr78

Věřím že to dobře dopadne a toho 5.srpna budeme hrát poprvé na novém stadionu 

Petr78



Petr78

Vypadá nádherně rozsvícený Malšák , už se moc těším na fotbal 👍🙂

Petr78

Tak jsem jel kolem stadionu , a svítí parádně , ty lízátka jsou parádní , vypadá to skvěle 🙂

Petr78

Tak jsme se dočkali a je to tady , težký los ale doufejme v dobrý start a snad z toho budou i nějaké body. Ať žije Hradec a Votroci do toho 🏴🏳

Petr78

Tak nám experti ze sportu přisoudily 11 místo , ale já věřím v lepší výsledek. Dneska dělají experta z každého

Mikess

Tak dneska za 3 body?🤣...jdeme na ně hoši

Petr78

Tak půlka za námi a zatím domácí bohužel lepší , uvidíme co přinese druhá půle , třeba nějakou změnu , uvidíme

Petr78

Tak dneska bez bodu ale druhá půle lepší , je jasný že ty komedianti pražský už nás museli porazit , ale nesnáším je a nejvíc toho chcípaka Douderu , to je takový sráč.


Yanky


94adamoravec

Koukám že Malinský skončil v Jablonci. Nevadilo by mi kdyby se vrátil ale pořád ho trápí zranění a asi na něj není místo

Petr78

Já bych se moc nedivil , kdyby Malinský ukončil kariéru , tohle jedno zranění se mu nedaří vyléčit , poprvé uspechal návrat a teď už to nechce uspěchat , ale už taky není nejmladší. Samozřejmě mu držím palce a přeji aby se mu ještě podařil návrat na ligové trávníky.