Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Dobrá práce hoši..i atmosféra na Bavlně na pohodu 👍

Petr78

Tak to s náma ten velký evropský velkoklub z Plzně pěkně vyjebal , a za Vlkanovu půjčené dva hráče na dva roky oba po roce stáhla , podvodníci. Doufám že se jim to vrátí sviním

Mikess

To by mě zajímalo,jak tenkrát tenhle trejd byl ošetřen...to přeci není možný,že si oba stáhli?snad Sabou má něco ještě v merku....jinak je prodaných cca 2000 permic,tak se sakra další přidejte

Petr78

Přesně , přidejte se , na tohle čekali naši tatove a dědové a dočkali jsme se mi , tak lidi pojďme na fotbal


Mikess

Sáňky;Jen tam Aleš Havel popisuje,jak probíhá prodej permic a že ještě do začátku sezony plánují masivní kampaň na prodej permic..a že marketingová tvář je Vašek Pilař....je zajímavé,jak se klub marketingově posouvá

Mikess


Petr78

Kdyby se prodalo čtyři tisíce permanentek , tak to by byla paráda 👍

Honza78


Petr78

Já vybíral , navrhnul jsem Ódu na radost

Petr78

Tak Ondřej Šašinka je votrok , vítej tedy a ať se ti u nás daří

Mikess

Pisou,že Baník zaplatil za Kubalu odstupné 10 milionů,tak snad ještě někdo dorazí do týmu

Honza78


Honza78

Citace od: Mikess kdy Pátek 07/07/23 07:11:56Pisou,že Baník zaplatil za Kubalu odstupné 10 milionů,tak snad ještě někdo dorazí do týmu
doufejme

Petr78

Zase bych neřekl že by ještě bylo potřeba posilovat , ten tým zůstal skoro pohromadě , možná jednoho stopera by to chtělo. A to ještě není vyřešeny přestup gólmana Reichla , tak třeba někoho z Bohemians , uvidíme.