Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Pavel95

Koubka má nahradit Weber  :-\  Nevím, ten taky skoro nikde nevydržel.

Petr78

Tak dneska derby , jedeme si pro body , votroci !!!

Petr78

Ty vole Weber ne , to je velký špatný

Yanky


Petr78

Hlavně zdraví trenére

Petr78

Tak bod ze Slavie , to je paráda , myslím že to byla opět slusna sezóna , na jaře výhra v Plzni , domácí potrápení Sparty a bod ze Slavie to nepamatuju. Škoda že jsme prohráli obě derby. Prostřední skupina je úspěch a hlavně po druhé za sebou nehrajeme o záchranu. A už se těším na domácí stadion

Petr78

A včera ten Slávistický Doudera by zasloužil českého lva za to divadlo co předvedl, takové simulanty by měli vypráskat z ligy

Honza78

Citace od: Oje Ballström kdy Pátek 17/03/23 15:07:11
Citace od: Yanky kdy Čtvrtek 16/03/23 20:15:03
Citace od: hradec-valec kdy Čtvrtek 16/03/23 20:05:40Už se těším až začneme fandit doma na Malšáku!!!
Věřím, že minimálně první sezónu bude neustále vyprodáno  ;)

Tak to si nemyslím.. Věřím, že velké zápasy (Sparta, Slávie, Baník, Plzeň a derby (pokud bude) vyprodány budou, ale zbytek si myslím, že ne.
já se také těším  :)

Šibenice

Tak Jožka potvrzen myslím že by si zasloužil trochu úcty než jej hned hejtit . Minulost je v nenávratnu pryč tak dát mu šanci když bude mít i štěstí tak to bude dobrý trenér.

Petr78

Tak uvidíme , taky jsem si ho nepřál , ale když už je tady , je potřeba ho podpořit , třeba to bude parádní jízda ,  zvlášť když je nový stadion.

Yanky

Víte někdo o co se vlastně hraje ve "finále" co nás čeká. Jinak gratulace k postupu!

hradec-valec

Já se domnívám, že Malšák bude mít většinou kolem 7 tis diváků na zápas, a na zápasy Sparta, Slávie bude vyprodáno, tedy ofiko 9,3 tis diváků, skutečnost bude více. Tak jsme to i měli koncipováno a věřím, že úvahy při návrhu se budou stávat skutečností!
HRADEC OLÉ!


Petr78

Vypadá to nádherně, už se moc těším

Admin

Tak ceny super  8) . Plánek stadionu vypadá super.