Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Votrok2

Bod je dnes zasloužený. Už se nemůžu dočkat soboty. Z Úpice jedeme ve 4 kusech.

Honza78

škoda té penalty, ale kdyby padla, tak by zase možná toho góla v prodloužení nedali. Zase by se tak nehonili.

https://hradecka.drbna.cz/zpravy/16415-na-slavnostnim-otevreni-fotbalove-areny-vystoupi-monkey-business-bude-i-lasershow.html

Petr78

Bod je dobrý , je lepší že vyrovnali ze hry , Šašinka vy se mohlbstřelecky probudit u nás , je na nejlepší cestě. A ta Koubková hlavička taky volala po gólu , ta tam měla zapadnout. No už se těším na sobotu

Honza78


Yanky

Kdo budete zítra v 9:00 kupovat lístky, tak pozor je potřeba předtím založit Votrok ID (https://www.fchk.cz/clanek.asp?id=Chystate-se-na-prvni-domaci-zapas-Zalozte-si-sve-Votrok-ID-5868)
Tak ať jste připraveni :) .. ale předpokládám, že máte většinou permice

Petr78

Teda , tak ty lístky zmizely hodně rychle 👍

Yanky

Citace od: Petr78 kdy Středa 02/08/23 14:12:03Teda , tak ty lístky zmizely hodně rychle 👍

Zmizelo to pěkně, jen doufám, že to tak bude i za pul roku :). Bude záležet asi hlavně jak se bude dařit, bohužel...

Petr78

Citace od: Yanky kdy Středa 02/08/23 14:33:31
Citace od: Petr78 kdy Středa 02/08/23 14:12:03Teda , tak ty lístky zmizely hodně rychle 👍

Zmizelo to pěkně, jen doufám, že to tak bude i za pul roku :). Bude záležet asi hlavně jak se bude dařit, bohužel...
Pamatuju časy kdy hrál Hradec předposlední místo a chodilo devět tisíc lidí. Já věřím že se lidi nauči chodit ať se bude dařit nebo ne , když bude se hrát slušný fotbal , tak nemám strach

Votrok2

Citace od: Petr78 kdy Středa 02/08/23 16:32:02
Citace od: Yanky kdy Středa 02/08/23 14:33:31
Citace od: Petr78 kdy Středa 02/08/23 14:12:03Teda , tak ty lístky zmizely hodně rychle 👍

Zmizelo to pěkně, jen doufám, že to tak bude i za pul roku :). Bude záležet asi hlavně jak se bude dařit, bohužel...
Pamatuju časy kdy hrál Hradec předposlední místo a chodilo devět tisíc lidí. Já věřím že se lidi nauči chodit ať se bude dařit nebo ne , když bude se hrát slušný fotbal , tak nemám strach
j
Já jezdil od roku 1980 poctivě na každý zápas. Ale před deseti lety jsem se šprajcnul, vzal vnuka a řekl, že další zápas bude až na novým stadionu. Porušil jsem to až na poslední zápas na rujně. V Sobutu tam budu! A bude to opravdu zase pravidelně. Jezdil táta, já, synové a bude i vnuk. Máme ČERNOBÍLOU krev! Zdraví Úpice! Taťku beru sebou v srdci. Ten se nový arény nedožil!

Yanky

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2023-24/434772/velka-prohlidka-stadionu-v-hradci-architektuv-sen-nahlednete-do-zazemi.html

Velká videoprohlídka stadionu! Ať zítra nezabloudíme ;). A to že se bude točit Votrok je super, bál sem se Gčka...

Lenka

Předzápasový program
Pokud přijdete hned po otevření stadionu, nudit se nebudete. V 16.30 hodin totiž začne předzápasový program, kterým bude provázet moderátor Ondřej Novotný.
Občerstvení
V aréně se nachází celkem šest stánků s občerstvením. Každý z nich má dvě výdejní okénka, tedy dvanáct výdejních míst.
Na celém stadionu je možná platba kartou.
Na čepu bude Votrok 10° Speciál.
Do vratných kelímků vám pivo na stadionu zatím nenačepují, fotbalový klub ale zavedení vratných kelímků plánuje.
Ceny piva a klobás zatím nejsou známy.

Lenka

tak to vypadá dobře, teď už jen, aby se v tom dešti tak nějak hrálo

Honza78

Citace od: Yanky kdy Pátek 04/08/23 13:36:07https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2023-24/434772/velka-prohlidka-stadionu-v-hradci-architektuv-sen-nahlednete-do-zazemi.html

Velká videoprohlídka stadionu! Ať zítra nezabloudíme ;). A to že se bude točit Votrok je super, bál sem se Gčka...
Já myslel, že nahoře bude ochoz jako na zimáku, aby se to dalo projít a oni jsou sedačky až úplně nahoře viz čas od 3 minuty. Jinak šest stánků pro 9300 je málo i se dvěma okénky. Snad tam jich bude v budoucnu více. Hosté to budou mít lepší. Jeden stánek pro 500 lidí. Zítra touto dobou už budu stepovat u pokladny č.5  :D

hradec-valec

Dnes jsem si byl zaběhat a děti se mnou na kolobrndě po tom červeném asfaltu kolem arény, je to pecka! Bylo otevřeno, trénink sledovalo několik fans a tvrdé jádro si pěkně vyzkoušelo kulisu 👍👍👍, jen ty plakátkové polepy na další zápas se daly umístit jinám, omlouvám se, ale trochu to tak kazí. Jinak pecka a zítra na značkách 🥳🥳🥳

Petr78

A je to tady , konečně jsme se dočkali,ani špatné počasí nás neodradí , takže Votroci , ať žije Hradec , olé