Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Shaqiri

Jako s tou prohlídkou malšáku za 150 si dělaj srandu? Asi aby měl Ing na kafe  :(

Petr78

Se uvidí kolik se mu tam nahrne lidí

Shaqiri

Tohle hamtění vůči fandům se mě vůbec nelíbí, sice se zatím daří zaplnit ochozy, ale když vidím kolika fandům chybí dres nebo šála kvůli předraženému fanshopu...

Marek2001

Jede taky vás někdo v pátek do toho Polska na repre?

Václav

Citace od: Shaqiri kdy Středa 15/11/23 12:49:11Jako s tou prohlídkou malšáku za 150 si dělaj srandu? Asi aby měl Ing na kafe  :(
.Který inženýr? ;D Jsou tam dva

Václav

A jeden z nich nám vybrakuje tým

Marek2001


Honza78

Tak na prohlídku Malšáku bylo vyprodáno.

Shaqiri

Tak Vlčák dnes u všech tří gólů v Olomouci v poháru ... Zítra v Polsku to bude těžký oříšek, podle těch znalců na ČT bez problémů postoupime...to jsem zvědav  8)

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 16/11/23 08:00:18https://infotbal.cz/dynamo-se-zajima-o-harazima-hradec-kralove-se-zeptal-na-havla/

Tak prý Harazim asi do Budějovic.

No stopera potřebují , Heidenreich se vrátí zase až na podzim , Čihákovi bude končit hostování po sezoně , tak už to skládají teď a Harazim až na zápas v Pardubicích zase tak nezáří.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 16/11/23 20:23:27
Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 16/11/23 08:00:18https://infotbal.cz/dynamo-se-zajima-o-harazima-hradec-kralove-se-zeptal-na-havla/

Tak prý Harazim asi do Budějovic.

No stopera potřebují , Heidenreich se vrátí zase až na podzim , Čihákovi bude končit hostování po sezoně , tak už to skládají teď a Harazim až na zápas v Pardubicích zase tak nezáří.

Já doufám, že Čiháka koupí!

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Čtvrtek 16/11/23 20:12:24Tak Vlčák dnes u všech tří gólů v Olomouci v poháru ... Zítra v Polsku to bude těžký oříšek, podle těch znalců na ČT bez problémů postoupime...to jsem zvědav  8)

Doufám že výhra ať tam nejedu zbytečně 😅🙏.

Shaqiri

Bohužel v poločase půlka repre na vystřídání  >:(

Marek2001

Hoši ta repre to je naprosto k smíchu, z toho bolí oči zlatej náš Hradec...

Shaqiri

No dopadlo to dobře remíza zasloužená,za druhý poločas, ale hráli jsme bez útoku hlavně V1. půli