Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Dneska 3 body 3:1 6500 diváků

Petr78

Půle dobrá , konečně se trefil Váša , ale škoda celou půlku jsou lepší , chce to góly , snad to tam napadá ve druhým poločase

Yanky

Sem v divadle, ale podle statistik vypadá že tahame za delší konec provazu. Snad to zase preklopime na naší stranu. Jak lidí, je jich dost? Pivo stihaj vydávat konečně?

Petr78

Ta dneska ten rozhodčí , jehož jméno nejsem schopný ani napsat , mě zaručeně vsazeno , protože větší sviní jsem neviděl. VAR zrušit , víc škodí než pomáhá , všichni chtějí aby padalo víc gólů a potom hledáme proč gól neuznat , špatný. Jinak Hradec jasně lepší a až bude ta slávistická plačka žvanit o zaslouženém bodů , tak ať si napřed utre semeno z huby dnešního rozhodčího.

Petr78

Dneska není hráčům moc co vyčíst, když už dají i góly jenže rozhodčí je debil. Nejhorší je že ani jednou ten pomezní nic nesignalizoval , takže tam byl dnes do počtu , ale peníze si vezmou svině

Mikess

Kampak hned po závěrečným hvizdu utekla ta píča Ratajova?měl ji dát Sabou hned do tlamy

Marek2001

Co jsem říkal, že sobotu bude zábava jménem Sziskay co dneska předváděl ten by neměl pískat ani okres. Ten Libereckej gólman by si zasloužil pořádně přes držku. Vaša konečně super a ten druhej gól měl platit..

Mikess

Dneska Vašulín mohl dát v pohodě 4 góly..Jirka Sabou opět mezi stridackami 😂

Honza78

Ta liberecká Bačkora si nesmí dovolovat provokovat kotel. Tohle by neměli dělat profesionální sportovci i kdyby byli v právu. Kokot.

Shaqiri

Druhý neuznaný gól byl regulérní, už to píšou na ofi stránkách,o to víc to mrzí...

Marek2001

Jinak dneska se mě to dost líbilo. Kluci jezdily, já jsem to říkal chce to klid, a čas, po Weberovi to není jen tak dát do pořádku.

Petr78

Dnes to byl pěkný fotbal , jen je na hovno , že to pak přijde nějaký kokot s píšťalkou naprosto dojebat

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/11/23 17:34:12Kampak hned po závěrečným hvizdu utekla ta píča Ratajova?měl ji dát Sabou hned do tlamy

No to jsem si nevšiml, až teď když jsem si pustil opakovaný záběry. No bylo vidět že to bylo podplacený.

Mikess

Marek 2001:ta běžela hned okamžitě po hvizdu.bud měla průjem nebo už obálka ležela na recepci....Zkurvenej VAR!!!!

Marek2001

Koukám taky, že včera Var nezklamal ani na Bohemce, když měli kopat jasnou penaltu. Var je zlo měli by ho zrušit.