Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

mhkfchk

prej Krejda ma podzim v haji snad s nejakou maskou to pujde

Marek2001

Tak jsem se vrátil před chvílí z fotbalu, a mám z toho smíšené pocity. Klub by se měl zamyslet příště na organizací hrozný co se dělo. Lístky na permice málem nebyli nakonec byli jen nám vytisklý. A občerstvení děs fronty na pivo hrozný. Snad pro příště ponaučení 😉.

Shaqiri

Jelikož tady mají hrát jednadvacítka a poté i repre tak musí veškeré služby na malšáku vyladit...

Petr78

V sobotu na Slovácko , byl bych rád za první výhru venku letos 🙂

Marek2001

 Tak dneska na Slovácku bude to těžké bez Krejdy, ale za bod bych byl spokojenej.

Petr78

Koukám se na Manchester a už opravdu nerozumím co všechno je offside, tohle pravidlo jak ho teď se snaží dodržovat dělá z fotbalu bramboračku a připravuje je o góly. Za mě velký špatný. Minulý týden bych uznal oba neuznané góly v Hradci.

Marek2001

Tak půle za námi absolutně tragickej fotbal, z obouch stran nuda zatím.

Petr78

Zatím opravdu nuda , snad se to zvedne po pauze

Marek2001

Hais to si dělá pr*el ne? Jasný gól toto

Marek2001

Bod ze Slovácka dobrej. Škoda toho Haise, že to nedal.

Petr78

Druhá půle lepší , myslím že bod zasloužený a je to bod že Slovácka to se počítá

Votrok2

Fotbal fakt hroznej. Ale bod se počítá. Nikdo se na konci nebude ptát na to, jak se k bodům přišlo, ale kolik jich kdo má.  8)

Mikess

No bod.je v HK,ale jestli je tohle profi fotbal?tak to je k blití...

Shaqiri

Druhý zápas po sobě jsme udrželi nulu, ještě aby se probudil nějakej střelec, věřím trenérům že je probudí! Nic než HRADEC!!!

Petr78

Rozhodně to byl lepší výkon než v Karviné