Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Ale ještě jsem zapomněl doplnit. Mohli by udělat jako na Spartě vyhřívaný sedačky,za ty prachy co to stálo.

Shaqiri

Včera to hokejky začali bodově, tak doufám že votroci navážou na vítěznou vlnu, ale tipuju 1:1,8000 diváků. NIC než HRADEC!

Petr78

Já netipuji ale už se těším , věřím ve výhru , potřebujeme ji jako sůl. Nic než Hradec

Marek2001

Tak můj tip vyšel bod nakonec dobrej. Jen škoda těch šancí po poločase by to mohlo být 2:0 a bylo by hotovo.

Petr78

Tak už doma. Dneska dobrý fotbal , myslím že Hradec byl lepší a že to měli být tři body. Plzeň hrála hovno a získala bod. Rozhodčí píská 70 minut parádně a pak začne kouzlit , naštěstí to takový čáry nebyly a zkurvi to dojem na něj. Bod dobrý ale dnes jsme dva ztratili.

Petr78

#665
A ten Chorý je vážně pacient a pořádný čurák.

Petr78

Kodeš dobře naložil tomu Chorýmu , on to potřebuje aby věděl jaký to je prase jedno zákeřný

Shaqiri

S Plzní bod dobrý, čekal jsem od nich víc, jenom by se fotbal měl hrát v létě a v zimě hokej na těch terénech je to o úraz a v hledišti o nachlazení

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 25/11/23 17:48:32Kodeš dobře naložil tomu Chorýmu , on to potřebuje aby věděl jaký to je prase jedno zákeřný

No Kodeš může být rád že za to viděl jenom žlutou.

Marek2001

Ale dneska rozhodně nej domácí zápas podzimu. Kotal to pěkně zvednul, v zimě to chce dovést posily nějaký ono to půjde. A zítra hurá do Koněpulek 🙂.

Marek2001

Jinak k Vlčákovi já se nedivím že v té Plzni nehraje první půle z jednich nejhorších.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 25/11/23 18:05:35
Citace od: Petr78 kdy Sobota 25/11/23 17:48:32Kodeš dobře naložil tomu Chorýmu , on to potřebuje aby věděl jaký to je prase jedno zákeřný

No Kodeš může být rád že za to viděl jenom žlutou.

To možná jo , ale to mohl být rád i Hejda , Rozhodčí to posoudil správně. Nehledě na to že Chorý v jednom kuse filmoval a válel se , dostal jen co mu patří.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 25/11/23 18:18:32Jinak k Vlčákovi já se nedivím že v té Plzni nehraje první půle z jednich nejhorších.

Možná krapet přemotivovaný

Shaqiri

Mě teda chybělo nějaké poděkování Vlčákovi za ty roky, co tady odmakal super výkony.za mě díky a chci tě vidět zase v našem dresu!

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Sobota 25/11/23 19:40:35Mě teda chybělo nějaké poděkování Vlčákovi za ty roky, co tady odmakal super výkony.za mě díky a chci tě vidět zase v našem dresu!

Já doufám, že mu dojde smlouva a vrátí se domů