Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Shaqiri

Dobře hokejky ve Varech aspoň

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Neděle 19/11/23 19:44:21Dobře hokejky ve Varech aspoň

Hokejky super , ale málem si střihly páteční deja vu , ale dobře to dnes dopadlo

Mikess

No hrát ještě 5 minut,tak by to byl opět páteční zápas s Třincem.si člověk kolikrát říká kolik by náš tým měl mít nahráno v zápase,aby to bylo v klidu 😂třeba 8:2 by mělo stačit

Marek2001

Marcel je hold kokot zase nám málem posral zápas. Ale 3 body dobrý.

Shaqiri

Jednadvacítka se Slovenskem na malšáku tipuju že bude kolem 7 tisíc diváků, výsledek remíza

Marek2001

Tak dneska Lvíčata, já jdu rozhodně spíš tipuji 5k diváků kvůli počasí, ale jak to známe, to rozdají lístky po klubech a bude tak 8k diváků 😅.

Shaqiri

Samozřejmě důležitější zápas je v Olomouci, přes všechny problémy v mančaftu věřím že uhrajeme postup na ME😉

Honza78

Citace od: Shaqiri kdy Pondělí 20/11/23 12:08:49Samozřejmě důležitější zápas je v Olomouci, přes všechny problémy v mančaftu věřím že uhrajeme postup na ME😉
Doufám, že příště už bude áčko hrát tady.

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Pondělí 20/11/23 12:08:49Samozřejmě důležitější zápas je v Olomouci, přes všechny problémy v mančaftu věřím že uhrajeme postup na ME😉

Pro mě ten nejdůležitější až v sobotu 🙂 nic než Hradec

Marek2001

Na to, že to ráno nevypadalo že bude pěkně tak nakonec je i teplo. Tipuji 8k diváků a 2:0 pro Lvíčata.

Marek2001


Marek2001

Kabongo do cesky ligy🙏 na něj se krásně koukalo.

Marek2001

Pěkně repre zatím 👍👍👍

Marek2001

Twl ten ksicht hnusnej Choryho a gól to jsem fakt nečekal 🤣

Shaqiri

Je to takovej divnej postup na ME, kauza tří opilců, trenér končí... absolutní pochvalu ode mě jen Tomáš Souček!