Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Shaqiri

Protrpěl jsem si to z důvodu nemoci u bedny,a musím konstatovat že nám došli síly a když vystřídali zkušení Pilka a Krejda,tak nebyly adekvátně nahrazeni

Marek2001

Jinak dal bych taky šanci Zadražiloj dneska Bajza nic moc taky

Honza78

Začátek hry byla tragédie. Tolik hrubek, že jsme mohli po 20 minutách mít snad 5 gólů. Asi byli unavení ze středy nebo nevím,  ale podruhé za sebou dostaneme rozhodující góly v posledních 10 minutách a to zase dva góly. Se Slavii to samé. Udržet 10 minut, tak máme 3 body. Všechny góly jen na jedné straně. Asi si přesunu permici na druhou stranu hřiště. Už ani nevím jak vypadá zblízka gól.
Takže teď máme poslední dva důležité zápasy s týmy co jsou pod námi. Neočekával jsem dneska výhru, ale toto dnes zamrzí

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Sobota 09/12/23 21:05:27Začátek hry byla tragédie. Tolik hrubek, že jsme mohli po 20 minutách mít snad 5 gólů. Asi byli unavení ze středy nebo nevím,  ale podruhé za sebou dostaneme rozhodující góly v posledních 10 minutách a to zase dva góly. Se Slavii to samé. Udržet 10 minut, tak máme 3 body. Všechny góly jen na jedné straně. Asi si přesunu permici na druhou stranu hřiště. Už ani nevím jak vypadá zblízka gól.
Takže teď máme poslední dva důležité zápasy s týmy co jsou pod námi. Neočekával jsem dneska výhru, ale toto dnes zamrzí

No taky si nepamatuji kdy jsem viděl naposled gól zblízka 😂😂😂.

Shaqiri

Alespoň hokejkám se zadařilo,v budėjcich a zlíně je potřeba zabodovat, jinak bude boj o záchranu

Marek2001

Tak nás čeká nejdůležitější týden sezóny já věřím 6 bodů. Budějovice tam to je pěkně zoufalý tam věřím že vyhrajeme a ve Zlíně to samý. A na Jaře bude klid.

Petr78

Mrzí mě ty body s Ostravou , tušil jsem že ten pohár nám vezme hodně sil. Škoda , věřím že teď už přivezeme body , opravdu to jsou doslova klíčové zápasy.

Marek2001

Tak Budějovicím uzavřeli tribunu za chování fanoušků 😃 za mě jasnej adept na sestup a taky tam musíme prolomit venkovní výhru konečně kdy jindy než teď.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 11/12/23 17:37:14Tak Budějovicím uzavřeli tribunu za chování fanoušků 😃 za mě jasnej adept na sestup a taky tam musíme prolomit venkovní výhru konečně kdy jindy než teď.

Jen se bojím abychom nebyly ten pravý tým na kom se chytí , doufejme že ne

Marek2001

To jsou fakt vážně amatéři, na tom FAČRU oni nejdřív řeknou, že trenér bude oznámen dneska, a teď ráno čtu až v Lednu. Doufám, že jim to nikdo neveme tady z Česka, to by byla teprve prdel 😃.

Shaqiri

Ty půlroční permanentky asi na dračku nepůjdou, jediné že by tento týden uhráli 6 bodů, kéž by...


Marek2001

United nezklamal 😃

Petr78

Tak dne je to jako den D , je potřeba přivést tři body a já věřím , že přivezeme. Pokud uděláme ze zbylých dvou zápasů šest bodů , budeme mít klidnější jaro. Nic než Hradec

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 12/12/23 22:59:31United nezklamal 😃

Bohužel ne , jak je těžké fandit Hradci a United