Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

A ty jejich fans to taky bylo něco nikdy by mě nenapadlo házet sněhový koule na domácí fans 🤦🤦🤦. A v sobotu bude ještě víc veselo až přijedou ty dementi z Polska...

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Středa 06/12/23 21:40:14Bohužel jsem slyšel od diváků, že chyboval gólman, ale před tím prvním gólem to před ním skončilo na jeden z drnů, takže zareagoval na jinej odskok... Nevadí,v sobotu musíme bojovat a bodovat!

Bohužel smolný gól ale co aspoň se můžeme soustředit jen na ligu ta je důležitější.

Petr78

Ten Chorý se zase předvedl , bože to je debil , Kodeš mu měl zlomit obě nohy , protože tohle je naprosto nejvíc zákeřný hráč celý ligy a asi všem hulí pera že mu prostě všechno projde , zmrdovi

Marek2001

Když jsem koukal ráno že pod Kotalem jsme dostali jen 9 gólů za 10 zápasu, za mě slušný číslo ještě to chce dovést útočníka k Vášovi jako byl Kubala.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 07/12/23 04:29:19Ten Chorý se zase předvedl , bože to je debil , Kodeš mu měl zlomit obě nohy , protože tohle je naprosto nejvíc zákeřný hráč celý ligy a asi všem hulí pera že mu prostě všechno projde , zmrdovi

Taky nechápu být jinej by za to měl mít redku dávno.

Honza78

Musím říci, že i díky novému stadionu a tím pádem navazující návštěvnosti je velký vliv na výsledku. Kontakt diváků s hráči pomáhá.
Teď něco z hokeje.
Uplakánci  :D

https://www.sport.cz/clanek/hokej-liga-mistru-pardubice-zadaji-kontumaci-zapasu-s-raumou-5017919


Honza78


Marek2001


Mikess

Ještě ke včerejšku; kopněte už toho Šašinku někam do Frýdku Místku,ten kluk to včera solidně odklusal, nestíhal,nic nic... úplně bez zájmu

Marek2001

Tak dle komise měl Chory dostat  jen žlutou to je fakt výsměch Kodeš měl mu přejet dvakrát ty nohy.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 07/12/23 12:58:49Tak dle komise měl Chory dostat  jen žlutou to je fakt výsměch Kodeš měl mu přejet dvakrát ty nohy.

Tak teď už vím , kam chodí Chorý hulit péra , do komise. Kodeš taky měl nízkou intenzitu a hned všichni chtěly červenou. Je to zmrd a měl by dostat přes čuráka aby už dál pokoj , buzerant zasraný.

Petr78

Jinak včera , Zadražil hodně slušný výkon a zasloužil by šanci v lize , ten gól není jeho chyba ale smůla. Další čtyři góly chytil , za mě super výkon.

Petr78

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-michal-kvasnica/440479/chory-je-vyborny-utocnik-ale-at-se-opravdu-nedivi-ze-ho-nikde-nemaji-radi.html

Docela přesně popsané , pacient Chorý , a ještě si stěžuje že ho lidí nemají rádi, ale aby si přiznal že je zákeřná svině to ne , radši bude brečet. Na každého Chorýho se vaří voda a az jednou pozná svoji medicínu na sobě že nebude moci hrát , líto mi ho nebude.

Marek2001

Jsem docela zvědav kolik v sobotu přijede Baníkovců. Koukal jsem a okolo jejího sektoru je ještě dost volných míst.