Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78


Shaqiri

Video pěkný jen není znát, jak jsme tam my obyčejní smrtelníci vymrzli,i tak se na středu těším na kvalitní fotbal, Nic než HRADEC 😉

Marek2001

Zítra píská Pechanec 🤦.

Honza78



Honza78

Díky, ale současné je hezčí a jsou tam klubové barvy. Tohle je zase jen červené.

Petr78

Umělá inteligence co chceš , mě se taky líbí naše logo , je super a černobílý , to nejhezčí 🙂

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Úterý 05/12/23 17:27:01Umělá inteligence co chceš , mě se taky líbí naše logo , je super a černobílý , to nejhezčí 🙂
Ještě ta zlatá barva by měla být jako třetí. Ta tomu dává šmrnc. Současné dresy asi nejlepší a měli by být tradiční jako má Slávie své dresy. Můj názor.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Úterý 05/12/23 17:44:12
Citace od: Petr78 kdy Úterý 05/12/23 17:27:01Umělá inteligence co chceš , mě se taky líbí naše logo , je super a černobílý , to nejhezčí 🙂
Ještě ta zlatá barva by měla být jako třetí. Ta tomu dává šmrnc. Současné dresy asi nejlepší a měli by být tradiční jako má Slávie své dresy. Můj názor.

Za poslední roky určitě nejhezčí dresy , mě se to líbí jak to je.

Honza78

Mám tušení, že zítra tu bude Bráník natáčet svůj pořad  Z Kotle. Kdo zná, ví o čem  píšu a kdo ne, strejda Google vyhledá. Byl tu tehdy na otvíračce.

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Úterý 05/12/23 20:06:06Mám tušení, že zítra tu bude Bráník natáčet svůj pořad  Z Kotle. Kdo zná, ví o čem  píšu a kdo ne, strejda Google vyhledá. Byl tu tehdy na otvíračce.

Ano psal to na Ig pod komentu.

Marek2001

Tak dneska věřím postup, na Slavii umíme,a i počasí dle předpovědi bude přát, má být 1 stupeň takže zas taková zima nebude. Furt lepší než před 14 dni na Plzeň, když jsem se tam totálně klepal zimou 😅😅.

hradec-valec

Kdyby někdo měl zájem o lístek - mám aktuálně 4 navíc do sektoru J, tj. roh východní tribuny, 6 řada.
Napište mi ideálně SMS na 725 735 494. Lístky mám v digi formě, případně mohu předat tištěné před stadionem.

Byl by škoda, aby propadly. Cenu domluvíme

HRADEC OLÉ!!!

Petr78

Tak startuje těžký program , je potřeba rozložit síly protože ligové body jsou důležitější než dnešní postup , body ze zápasů v Budějovicích a Zlíně budou potřeba mnohem víc. Taky budu fandit a přát si postup na stadionu , ale zápasy v příštím týdnu jsou takřka klíčové.

hradec-valec

Naprostý souhlas! Ale malé překvápko by neuškodilo :)