Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Tak kolik je prodaných permic?už ať to začne  :D

Yanky

Tak Koubek do Plzně, to jsem moc nečekal. Škoda, že si nechtěl dát ještě sezónu tady, na novém stadionu. Možná než Webra bych tu viděl radší Kotala, ale uvidíme, třeba to je dobrý krok.

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/trener-miroslav-koubek-viktoria-plzen-navrat.A230602_161640_fotbal_min

Mikess

Tak Vašku Pilaři a Ondro Šašinko, vítejte...snad dorazí ještě aspoň 2 hráči +vrátí se Ryneš...

Mikess

A treneru Weberovi ať se mu tady daří

Petr78

Tak jsem si dnes koupil permanentky a už se moc těším

Petr78

Jestli přijdeme o Kubalu tak si můžeme gratulovat , myslím že Šašinka není odpovídající náhrada.

hradec-valec

Citace od: Petr78 kdy Středa 14/06/23 11:20:28Jestli přijdeme o Kubalu tak si můžeme gratulovat , myslím že Šašinka není odpovídající náhrada.
naprostý souhlas! Nicméně, jestli ho koupí Slavie a dá na hostování do Baníku, tak to bude těžké ustát z pozice klubu:(

Petr78

Citace od: hradec-valec kdy Středa 14/06/23 18:40:21
Citace od: Petr78 kdy Středa 14/06/23 11:20:28Jestli přijdeme o Kubalu tak si můžeme gratulovat , myslím že Šašinka není odpovídající náhrada.
naprostý souhlas! Nicméně, jestli ho koupí Slavie a dá na hostování do Baníku, tak to bude těžké ustát z pozice klubu:(
Tak doufejme , že tento scénář nenastane a Filip nám bude dělat radost ještě aspoň jednu sezonu. A to stejný s Vašulinem , jestli se zbaví obou tak to bude opravdu těžká sezóna. Chytit by se mohl Trusa ale ten se za rok vrátí do Plzně. A doufejme že se vrátí Ryneš.

Petr78

Tak vítej doma Vašku , ať se ti daří a hlavně vyhýbá zranění.

Petr78

Tak Láďa krejčí , za mě dobrý 👍, tak vítej v Hradci Láďo 🙂, stále doufám že se toho Kubaly nezbaví tak lehce

hradec-valec

Kubala je už pryč :(, Sašinka si má u nás restartovat kariéru ... Nu nevím

Petr78

Nedá se nic dělat , třeba se chytne Koubek , uvidíme , a budeme doufat že i ten Šašinka to tam bude sypat. Už se těším až to začne  :)

Honza78


Petr78


Petr78

Tak Reichel do Bohemky. Je fakt že Bajza chytal skvělé a jestli bude chytat takhle dál , byla by škoda kdyby Reichel vysedával na lavici , je to dobrý gólman. Jsem zvědavý jestli někoho přivedou z Bohemky za něho. Jinak Michalovi hodně štěstí v další kariéře a díky za služby