Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 14/07/24 09:55:46Ono stačí když se podíváš po městě někdy člověk ani neví ze se hraje hokej-v tomhle se mi tenkrát líbil rozhovor s Juklem ,jak tam popisovaljak do nej Suchá a Aleš hučeli ohledně uvolnění peněz na marketing-jasně výhoda byl boom nového stadaku ,ale stejně...u hokeje mi připadá ze tam pořad spoléhají na Borovce(za chvíli už bude končit) a Sweet Caroline song

Ono vždycky Fotbal v HK byl na prvním místě a vždycky tak bude. Dřív některý, když tady nebyla extraliga, a co chodí na Hokejové fóru HK, tak určitě jezdily předtím na Extraligu do Pardubic a to mám takhle spoustu kamarádů a znamejch vlastně i teď některý fandí Pardubicim Hokeji a Fotbalu HK nepochopíš ..

Marek2001

Jinak dneska výhra v suchým a 4000 diváků.

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 14/07/24 10:19:29
Citace od: Mikess kdy Neděle 14/07/24 09:55:46Ono stačí když se podíváš po městě někdy člověk ani neví ze se hraje hokej-v tomhle se mi tenkrát líbil rozhovor s Juklem ,jak tam popisovaljak do nej Suchá a Aleš hučeli ohledně uvolnění peněz na marketing-jasně výhoda byl boom nového stadaku ,ale stejně...u hokeje mi připadá ze tam pořad spoléhají na Borovce(za chvíli už bude končit) a Sweet Caroline song

Ono vždycky Fotbal v HK byl na prvním místě a vždycky tak bude. Dřív některý, když tady nebyla extraliga, a co chodí na Hokejové fóru HK, tak určitě jezdily předtím na Extraligu do Pardubic a to mám takhle spoustu kamarádů a znamejch vlastně i teď některý fandí Pardubicim Hokeji a Fotbalu HK nepochopíš ..
n před 30 lety tady na hokej chodilo i 9K a přitom se hrál i fotbal.

Mikess

Ja sem rad ,ze je fotbal v Hk konecne po těch letech nahoře,laťka je nasazená vysoko,tak si budu přát aby to vydrželo dlouho!porad me mrzí ze jsme s tou Boleslavi nehráli doma..dneska tipuju 2:0..Juliš a Vlkanova a 3107 lidi

Mikess

Než to pak vedení začalo pouštět do hajzlu ....ze pane M.?😂

Honza78


Mikess

Ale jo buďte rádi za extraligu ,dneska už asi sportovní cestou se tam týmy nedostanou a myslím ze za chvíli dojde k tomu uzavření a bude to soutez o nicem

Shaqiri

Dnes tipuju výhru 3:1,3k diváků, hlavně se nezranit před ligou, nic než HRADEC

Petr78

Dnes 3:0 a opravdu se nezranit. A dnes si nastoupí základní jedenáctka , která vyběhne příští týden proti Teplicím

Marek2001

Ale fakt by mě zajímalo proč je tak málo lístků v předprodeji  na dnešek 🤔🤔

Mikess

Jak tipujete sestavu?Zadrazil-Klima-Cihak-Spáčil——-Kodes-Dancak—-Pilar -Vlkanova-Krejčí-Mihálik-Juliš?

Petr78

Citace od: Mikess kdy Neděle 14/07/24 11:07:11Jak tipujete sestavu?Zadrazil-Klima-Cihak-Spáčil——-Kodes-Dancak—-Pilar -Vlkanova-Krejčí-Mihálik-Juliš?

Myslím že Mihálik nenastoupí v základu ,protože v prvním kole stojí za karty.

Marek2001

Tipuji místo Mihalika Koubka nebo Náprstka který ještě nehrál v přípravě.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 14/07/24 11:41:05Tipuji místo Mihalika Koubka nebo Náprstka který ještě nehrál v přípravě.

Taky si myslím že nastoupí Koubek a že s ním začne i proti Teplicím

Marek2001

Tak už je prodáno 3500 permic co by za to dal Hokej 😁