Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Tak další pakáž vyklízená z Eura. Doufám, že na další řadu přijde Anglie, a bude to pak krásný finále 🙂🙂.

Petr78

Tak Dancák potvrzenej

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 10/07/24 16:29:56Tak Dancák potvrzenej

Tak ještě Kodeš 😉😉.

Marek2001

Jinak by nám už mohli představit dresy liga za rohem...

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 10/07/24 17:17:53Jinak by nám už mohli představit dresy liga za rohem...
to jsem chtěl teď napsat.
Nevíte,  zda se už může ten poukaz na ty dvě píva použít už v neděli proti Táborsku.  Si myslím,  že  se obsluha nezastaví,  bude velká žízeň.
Jinak dokud vlastník (město) nebo klub oficiálně nepotvrdí,  že  má  Tomek zájem,  tak tu zprávu beru zatím s rezervou,  ale doufám,  že to klapne.

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Středa 10/07/24 17:32:32
Citace od: Marek2001 kdy Středa 10/07/24 17:17:53Jinak by nám už mohli představit dresy liga za rohem...
to jsem chtěl teď napsat.
Nevíte,  zda se už může ten poukaz na ty dvě píva použít už v neděli proti Táborsku.  Si myslím,  že  se obsluha nezastaví,  bude velká žízeň.
Jinak dokud vlastník (město) nebo klub oficiálně nepotvrdí,  že  má  Tomek zájem,  tak tu zprávu beru zatím s rezervou,  ale doufám,  že to klapne.

Já si myslím že bude platit navíc si myslím že stejně bude na přátelák tak 3k diváků cca.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 10/07/24 17:17:53Jinak by nám už mohli představit dresy liga za rohem...

Ty asi představí na tiskovce a besedě 16tého

Marek2001

Pro Holanďani dost kruté 🤦... Fotbal není spravedlivější..

Marek2001

Tak Van Buren prý do Polska...

Marek2001

Nevíte někdo proč je tak málo lístků předprodeji na Táborsko? 🤷🤷

Honza78



Marek2001

Tak Hladký prý možná Baník místo Letáčka.

Mikess

Marek:prosím vynech to slovo prý..to je takový jako na hokejovém fóru jak tam někdo něco napíše a odpověď dostane zdroj?😂😂😂....

Honza78

Mě nějak nedalo se zeptat primátorky ohledně toho Tomka, zda to není novinářská kachna jako byla ta, že chce Dědek koupit náš fotbal. Odpověděla toto: ....během dalších cca dvou měsíců se nám budou hlásit oficiální zájemci o většinový podíl v FC. Příští týden budu v rámci tiskovky s fanoušky FC informovat o aktuálním stavu. Mezi těmi oficiálními v tuto chvíli pan Tomek není, ale – pokud mám správné zdroje – vážným zájemcem se velmi pravděpodobně vbrzku stane.