Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 13/07/24 18:23:11Tak ten fordman na hokejovým fóru má fakt dost:buď měl dneska úpal a nebo Boženě lízal prdel v tom dusnu!!Vondracek ze byl hráč do 2 lajny..lízej dál ty kokote

 Teď tam poslední 2 měsíce chodím jen na oko, a vždycky zírám co tam píšou za nesmysly Fordman, Lillu, a dva teplý bratři Bronx s Tučňákem. Horší fóru jsem snad nikde neviděl a divím se že ho ještě nezrušily.

Mikess

Ty vole on napíše ze Vondráček přišel do Pardubic  s vidinou 1-2lajny😂v kometě a ve Varech 3-4 lajnu,,ne ten člověk na dehydrstaci

Mikess


Mikess

Lillu jako sponzor musí byt loajální když vytváří chorea...jinak Kmonicek dibre lze ohledně prodeje permic,to číslo je o dost mensi

Honza78

TaK dnes fandím i naší rodačce Kateřině Siniakové na Eurosportu.
Jinak mi dnes odpověděl Aleš Havel.  Poukázky na pivo můžeme už zítra použít. Dresy budou představeny v úterý na tiskovce,  pracuje se na vratné kelímky.
Jsem zvědav na ty dresy.

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Sobota 13/07/24 20:29:50TaK dnes fandím i naší rodačce Kateřině Siniakové na Eurosportu.
Jinak mi dnes odpověděl Aleš Havel.  Poukázky na pivo můžeme už zítra použít. Dresy budou představeny v úterý na tiskovce,  pracuje se na vratné kelímky.
Jsem zvědav na ty dresy.


Vratné kelímky? Takže zas budou nekonečný fronty a budeš muset chodit o kousek dřív jak na Hokeji 🤦🤦.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 13/07/24 19:41:24Ty vole on napíše ze Vondráček přišel do Pardubic  s vidinou 1-2lajny😂v kometě a ve Varech 3-4 lajnu,,ne ten člověk na dehydrstaci

A pak tam taky napíšou že by chtěli Zadinu, Kubalíka, Vranu to jsem u toho chcipal smíchy 😁,kde by na to Kmoníček vzal jedině, že by Bronx na to přispěl z dotací města 🤣🤣🤣.

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 13/07/24 20:38:49
Citace od: Honza78 kdy Sobota 13/07/24 20:29:50TaK dnes fandím i naší rodačce Kateřině Siniakové na Eurosportu.
Jinak mi dnes odpověděl Aleš Havel.  Poukázky na pivo můžeme už zítra použít. Dresy budou představeny v úterý na tiskovce,  pracuje se na vratné kelímky.
Jsem zvědav na ty dresy.


Vratné kelímky? Takže zas budou nekonečný fronty a budeš muset chodit o kousek dřív jak na Hokeji 🤦🤦.
ja si počkám až  mi roznese dívčina pivko v košíku. :)

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Sobota 13/07/24 20:50:10
Citace od: Marek2001 kdy Sobota 13/07/24 20:38:49
Citace od: Honza78 kdy Sobota 13/07/24 20:29:50TaK dnes fandím i naší rodačce Kateřině Siniakové na Eurosportu.
Jinak mi dnes odpověděl Aleš Havel.  Poukázky na pivo můžeme už zítra použít. Dresy budou představeny v úterý na tiskovce,  pracuje se na vratné kelímky.
Jsem zvědav na ty dresy.


Vratné kelímky? Takže zas budou nekonečný fronty a budeš muset chodit o kousek dřív jak na Hokeji 🤦🤦.
ja si počkám až  mi roznese dívčina pivko v košíku. :)

Taky pravda 😁

Marek2001

Siniaková začínají dobře 👍👍👍.

Marek2001

Super práce velká gratulace též Kateřině 👍👍👍

Honza78


Mikess

Hlavně Kmonicek nemá už prachy na nějakýho hráče a za druhé už není kde brát..jak pravil jeden člověk z realizacniho týmu-finančně už je tento tým tak na hraně,tak nechapu pořád ty kecy okolo..tady už skončila doba co sem přišel Bednář a nebo Koukal,to by měli sluníčka už pochopit

Honza78

Citace od: Mikess kdy Neděle 14/07/24 07:23:19Hlavně Kmonicek nemá už prachy na nějakýho hráče a za druhé už není kde brát..jak pravil jeden člověk z realizacniho týmu-finančně už je tento tým tak na hraně,tak nechapu pořád ty kecy okolo..tady už skončila doba co sem přišel Bednář a nebo Koukal,to by měli sluníčka už pochopit
To je zase JPP. Klub  má stabilně od města i MTF peníze, ale na trhu není co brát.  Dědek přeplácí a skupuje to nejlepší na trhu.  Hráči jsou finančně přeplácení,  chce  to udělat strop.  >:(

Mikess

Tak věř si čemu chces,ale na top hráče prachy nemá!oni ty hráči co sem přišli tak taky něco stáli!i když nikdo jméno samo o sobě nic neznamená!!skoda ,ze se ten Bulíř v poslední chvíli rozmyslel sem přijít!jinak toho bývalého kámoše Kmoníčka zastaví jen v lize platový strop!hlavne ty hráči tu cenu vůbec nemají!!..