Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 19/08/23 13:35:47Přeju si zítra vidět otrávenýho Vrbu pri zápase a aby byl po utkání arogantní na novináře,jak to vocas umí,víc nechci, stačí 3:0
A dobrý fotbal


94adamoravec

Ještě by se mohl vrátit Holeš a byl bych spokojený ;D

Petr78

Tak to by byla adekvátní náhrada za Smrže 😁

Shaqiri

Zatím se tohle kolo vyvíjí dobře, Koněpůlky bez bodu a vyloučení nagelovanyho sparťana   :D

Yanky

Dnes nejsem v HK, pokud někdo jste  jak to tam vypadá? Už je lepší občerstvení? ;)

Petr78

Tak poločas za námi , územní převaha korunována gólem v nastavení , Gabriel parádní hlava. Jinak krejčí konečně v sestavě a je to znát. Zlín toho moc nepředvedl snad to už dnes urvem. Votroci bojovat

Honza78

Byl jsem v sektoru F a občerstvení je tam lepší.  Myslím, že to všude zlepšili.

Shaqiri

Druhý poločas slabší, ale to vedro bylo pro fotbalisty úmorný...3 body a v naší nedobytný krásný aréně!!! Dík Votroci  :)

Petr78

Tak dneska tři body , Zlín po pauze kousal , mladý Slončík to rozhýbal , byl od nich nejnebezpečnější a nejlepší , když už jsem si říkal , že si Hradec koleduje , tak Horák svým druhým gólem v sezoně pojistil výsledek. A Gabriel , ten kluk je skvělej , snad mu forma vydrží. Takže dneska , hoši děkujem 👍

Mikess

Zlatý 3 body.,David Heidenreich to vzadu dobře řídí...

Petr78

Mám radost ze tří bodů , ale mám obavu , že dnešní výkon by příště na Olomouc stačit nemusel. Ten Krejčí je prostě nepostradatelný , v Ostravě chyběl , a zálohu jsme vlastně neměli. Možna by chtělo se toho Smrže nezbavovat.jako zálohu táhne Krejčí Pilař

Mikess

Tak ono dneska záloha -Kodes vyhrál spoustu soubojů, Gabriel taky dobrý.,ale body jsou doma,!!

Petr78

Jenže Kodeš je defenzivní, ten si svoje uhraje a Gába je famózní. Ale v Ostravě za celý zápas dopředu nevymysleli nic. Příští týden na Bohemku ta taky zrovna neoplýva , mohly by být nějaký venkovní body.

Petr78

A ten Slončík , tak po něm brzy někdo skočí , nevím proč ho třeba nezlanařil Baník , ten kluk je výbornej , je rychlej i silnej na miči , dělal nám největší problémy , možná trochu komfort poslat ho tam až v šedesátý minutě