Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Tak Čihak je zpátky , vítej Filipe , a ať se ti tu daří víc než loni a vyhýbají se ti zranění

Shaqiri

Adame, dík za skvělou práci za náš klub, ať se daří v dalším angažmá!


Petr78

I já ti Adame přeji aby ses tam chytil a dařilo se ti jsi fajn kluk a svely fotbalista a až se někdy budeš vracet domů tak si na nás vzpomeň 😁👍 díky moc

Shaqiri

Na stránkách klubu vtom dotazníku je otázka spokojenosti s fanshopem, před a po zápase tam bylo narváno lidmi a oficiální otevření mimo zápasy maji až 3.9... má někdo zkušenost? jelikož jsem se tam nedostal.

Marek2001

Mě by zajímalo proč s tou Olomouci hrajeme až od 20:00 vím že to je kvůli tomu programu, ale v Neděli to fakt nechápu. Spousta lidí pondělí vstává do práce nebo do školy už, a navíc taky problém vlakové spoje večerních pozdějších hodinách pokud někdo bydlí mimo HK jako třeba já tak má problém se dostat pak domu. Kdyby to bylo v sobotu tak to chápu ale v neděli to fakt ne  :-[.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 25/08/23 20:31:38Mě by zajímalo proč s tou Olomouci hrajeme až od 20:00 vím že to je kvůli tomu programu, ale v Neděli to fakt nechápu. Spousta lidí pondělí vstává do práce nebo do školy už, a navíc taky problém vlakové spoje večerních pozdějších hodinách pokud někdo bydlí mimo HK jako třeba já tak má problém se dostat pak domu. Kdyby to bylo v sobotu tak to chápu ale v neděli to fakt ne  :-[.
Souhlasím s tebou , takhle to mělo být v sobotu večer a ne v neděli a to jsem hradečák a v pondělí jdu na odpolední. V sobotu by si to lidi užili víc.

Petr78

Dneska Bohemians , uvidíme jak si trenér pořadí se ztrátou Gabriela , a chtělo by to hrát odvážněji venku. Takže hoši bojovat a Hradec olé

Marek2001

No dneska děs běs. Mohlo to dopadnout o dost hůře kdyby to proměnily ty šance Bohemka, ale obrana naše pěkně hořela. Bajza dneska zklamáni,ale na něj se nebudu zlobit několikrát tuhle sezónu už nás podržel. Ale chce to ještě někoho přivést do zálohy.

Mikess

Kdyby Bajza v úvodních kolech nezachytal,tak je po dnešku v tabulce tak 1-2 body,jinak v týdnu je potřeba opravdu někoho přivést,někdo tam chybí.jako za mě Dancak nevím no

Honza78

Venku jsme fakt bídní. Chce to už nějakého bohatého majitele. Stadion je, klub bez dluhů a to je atraktivní. Stále mít hráče na hostovačku atd. je na nic. Musíme mít stabilní kádr a hráče, které si musíme udržet a vychovat. Tak snad za týden to dopadne lépe a nepokazí mi to tu laserovou show.

Petr78

Tak dneska do zadu bída ale dopředu to bylo lepší než v Ostravě. Šance byly , chtělo by aby se Vašulín chytil a dával góly aspoň ob zápas. Bohemka , první gól byl životní to de nechytá a jinak , hromada prasáckých faulů , žádný šuteři to nejsou. Já bych to neviděl tak černě

Shaqiri

Dnes ty vačnatci vstali pravou nohou, konečně jsme měli lepší držení míče, přesto jsme bez bodu, díky všem co podpořili votroky svou účastí

94adamoravec

Koukám že Eden Hazard je stále volný  :D to by mohl být velice zajímavý hráč a pokud by se chytil byl by nejlepší z celé ligy. Peněz už má dost a tady by dostal i velký prostor. Doufám že ho vedení kontaktuje ;D  ;D