Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Tak Sparta tři body v suchým triku , jsou to laciné góly co jsme dostali.

Pavel95

Sparta hraje hovno, na nás to ale stačí. 2 šance a 2 góly, obrana nefunguje a ve předu chybí kvalita. Samek se snaží situace řešit fotbalově, ale strašně kazí. Víc nemá smysl hodnotit, Sparta je indiviudálně úplně jinde.

Honza78

Dva ušmudlané góly.  Děs

Pavel95

Druhý poločas stejné hodnocení. Nebylo to špatný týmově, ale chybí vyšší individuální kvalita. Snad Sabou ještě něco uvaří.  :)
Mihálik špatný.

Pavel95

Juliš od 75 evidentně nemohl, nechápu proč ho nesundal.

Votrok2

Buďte trochu soudní. Sparta je prostě ustřelená úplně jinde. Kluci nehráli vůbec špatně a s tímhle výkonem by minulý týden dali prdubice úplně v klidu.

Marek2001

Sparta si to bohužel o prvního gólů hlídala. Kvalita rozhodla.

Shaqiri

Efektivní střelba rozhodla,my by jsme nedali gól do půlnoci

Petr78

Výkon nebyl špatný , druhá půle lepší , skvělá atmosféra , musí začít dávat góly . O to větší škoda že nevyhrály v Pardubicích. Odpočinou , potřebují a po pauze pro body do Dolíčku.

Marek2001

Spíš taky nechápu proč tam nedal taky Láďu Krejčího? 🤔 Jinak Samek se mě docela líbil.

Marek2001

Jinak taky co jste říkali na ten trávník? Nechápu že se tak trhá když je novej od Jara.

Mikess

Snaha se upřít nedá,ale tohle byl jinej level..docela mě pobavila situace ze nemohl hrát Kastanek.to cítili ze muže tak ohrozit když mají 40 hráčů do pole..jo tohle chces do budoucna

Mikess

Trávník bude uplne super až se přidá Boleslav😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 31/08/24 23:33:10Snaha se upřít nedá,ale tohle byl jinej level..docela mě pobavila situace ze nemohl hrát Kastanek.to cítili ze muže tak ohrozit když mají 40 hráčů do pole..jo tohle chces do budoucna

Spíš nám řekni o koho o kom se jedná? 😂 Je to hráč aspoň z český ligy? 😂

VotrokSpecial

Nebuďte slusnej, řeknete jméno 😂