Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Ty Budějovice jsou opravdu zoufalí zase dostali trojku.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 25/08/24 19:02:28Ty Budějovice jsou opravdu zoufalí zase dostali trojku.

Obávám se, že tohle nezachrání ani Franz 😬.

Petr78

Takže teď už bez emocí ke včerejšku. Dlouho jsem to rozdýchával a měl problém usnout včera. Náš výkon nebyl optimální to zdaleka ne. Ale víceméně jsme to soupeři darovali individuálními chybami. Červená asi ano. , i když ten Pardubák tam šel taky šlapákem , ale Petraš ho trefil. Nechápu proč se nekonala penalta , po tom rohu tam byly dva fauly na hradecké hráče , v první chvíli to i rozhodči tak ukazoval , ale asi přišel rozkaz z hůry. To jejich věčně tahání za dres a kolikrát to nebylo posouzené , to mě opravdu hlava nebere. Takže stejně tak neměl dohrát Krobot. Nastavení už Pardubice zkušeně prováleli. Druhý poločas byl prostě strašidelný. Doufejme že se gólově probudíme , jinak ty zápasy budou probíhat ve stejném duchu. A je to škoda , protože teď přijede Sparta a ač budu fandit a prát jim úspěch , bojím se že nás čeká první domácí ztráta. Takže hoši bojovat , nic než Hradec.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 25/08/24 19:32:13Takže teď už bez emocí ke včerejšku. Dlouho jsem to rozdýchával a měl problém usnout včera. Náš výkon nebyl optimální to zdaleka ne. Ale víceméně jsme to soupeři darovali individuálními chybami. Červená asi ano. , i když ten Pardubák tam šel taky šlapákem , ale Petraš ho trefil. Nechápu proč se nekonala penalta , po tom rohu tam byly dva fauly na hradecké hráče , v první chvíli to i rozhodči tak ukazoval , ale asi přišel rozkaz z hůry. To jejich věčně tahání za dres a kolikrát to nebylo posouzené , to mě opravdu hlava nebere. Takže stejně tak neměl dohrát Krobot. Nastavení už Pardubice zkušeně prováleli. Druhý poločas byl prostě strašidelný. Doufejme že se gólově probudíme , jinak ty zápasy budou probíhat ve stejném duchu. A je to škoda , protože teď přijede Sparta a ač budu fandit a prát jim úspěch , bojím se že nás čeká první domácí ztráta. Takže hoši bojovat , nic než Hradec.

Sparta teď ještě rotuje kádr v úterý ještě tomu hrajou.Navíc Vitík a Kuchta nejspíš na odchodu takže další oslabení. Překvapit můžeme jako Slovácko.


Honza78

Včera mi přišel email z magistrátu.


"Zatím proběhlo první kolo (seznamovací) jednání s dvěma skupinami zájemců, součástí jednou z nich by měl být i pan Tomek.

Myslím si, že pro Hradec se to zatím vyvíjí dobře, jen škoda, že jsme tak blbě rupli v Pardubicích".

Marek2001

Včera Vašon v Tiki Taka.

Mikess

Tak na zimaku je nějaký problém s ledem,zatím se neví jestli utkání se Slovanem probehne

Marek2001

Vítej doma Dane! Už je to venku 👍😎.

Petr78

Tak vítej doma , hlavně ať se daří 👍 nic než Hradec

Marek2001

Tak gratulace Spartě k LM zcela zaslouženě 👍.

Pavel95

No tak v sobotu nás čeká slušnej kolotoč.


Pavel95

Tomek to chce jen jako byznys, nebude do toho nikdy cpát víc peněz než je potřeba.

Jinak Sparta prodává Vitíka a hledá náhradu, uvidíme jestli sáhne po Spáčilovi.

VotrokSpecial

Nemyslím si, ze by top trojka sahala po hracich z česky ligy. Možná Plzeň. Ale Pražáci míří víš. Nůžky se rozevíraji.