Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess


Mikess

Spis se třeba vidím ze se nehledá uplatnění pro Patrik Vízka ,ze takový kluk s ambicemi nemá chuť zkusit někde chytat

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 18:06:55Tak ještě Koubek jako třetí gólman a jsme kompletni

Teď jsem to chtěl akorát napsat 😂😂

Mikess

No ten by určitě se svým egem tu pozici přijal,těm půjde ve stopách Vaclíka..2 turecká liga?nebo Řecko


Mikess

Nechci ho nějak hanit,ale tenhle gólman není tymovej do kabiny.to ať si radši v klidu chytá Adam +Matyas..Koubek vezme cizinu za každou cenu

Petr78

Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 19:29:21Nechci ho nějak hanit,ale tenhle gólman není tymovej do kabiny.to ať si radši v klidu chytá Adam +Matyas..Koubek vezme cizinu za každou cenu

Myslím si že ani kvalitou , já v něm nikdy kvalitního gólmana neviděl. Navíc si pamatuju že se akorát staral aby z Hradce odešel. Já ho tu nechci , jeho ne

Marek2001

Tak začínáme doma s Teplicemi

Shaqiri

Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 20/06/24 14:08:01Tak začínáme doma s Teplicemi
oblíbený soupeř a už ode dneška za měsíc...

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Čtvrtek 20/06/24 15:23:12
Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 20/06/24 14:08:01Tak začínáme doma s Teplicemi
oblíbený soupeř a už ode dneška za měsíc...

Já očekávám ze začátku 10-12 bodů máme docela lehký los.

Mikess

No asi možná trochu respektu a pokory,nikde přece není psáno ze se forma přenese do automaticky do další sezóny😇🫣🤦🏻....ja si tipnu 8 bodu a budu spokojenej..nebo už někde zazněla informace,ze míříme na Ligu mistrů????ono si to taky nemusí sednout hnedka od 1 .kola!nebo si někdo mysli ze Vlkanova je pořad ten co tady končil kdysi?pane Respekt pozdravujte pana Pokoru jestli ho potkáte

Shaqiri

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 20/06/24 16:09:43No asi možná trochu respektu a pokory,nikde přece není psáno ze se forma přenese do automaticky do další sezóny😇🫣🤦🏻....ja si tipnu 8 bodu a budu spokojenej..nebo už někde zazněla informace,ze míříme na Ligu mistrů????ono si to taky nemusí sednout hnedka od 1 .kola!nebo si někdo mysli ze Vlkanova je pořad ten co tady končil kdysi?pane Respekt pozdravujte pana Pokoru jestli ho potkáte
moje řeč,o větším úspěchu můžeme uvažovat až si udržíme hráče typu Váša, letos budu spokojený, když budeme hrát v první polovině tabulky.

Petr78

Ono čemu se dá říkat lehký los , první kolo Teplice , který už lotos hráli hodně slušně byť jsme je čtyřikrát porazili , s druhý kolo do Plzně. Souhlasím s respektem a pokorou.

Marek2001

Španělé překvapivě nejhezčí Fotbal na Euru krásně se na ně kouká po dlouhý době.

Shaqiri

Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 20/06/24 22:37:08Španělé překvapivě nejhezčí Fotbal na Euru krásně se na ně kouká po dlouhý době.
překvapily mě Španělé,jak mladým hráčům dali šanci reprezentovat, za mě palec nahoru 👍