Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Neděle 17/12/23 07:14:15Včera prostě den blbec, hrajeme o záchranu nadáváme a hledáme příčiny neúspěchu.Máme krásnej stadion, který si zaslouží lepší ligovej fotbal a plné ochozy! Nic než HRADEC

Já věřím že se bojům o záchranu vyhneme , ten týden byl těžký , hodně těžký. Spíše jsem čekal že ten pohár vypustí aby ty síly pošetřily , no dopadlo to jak to dopadlo , rozhodně si myslím že hrajeme solidní fotbal , jen to chce proměňovat šance. Včerejšek byl opravdu den blbec , ty góly kromě prvního , tak to byla smůla. Takže , užít si Vánoce dobře vstoupit do nového roku , doléčit všechny bolístky a v únoru už se moc těším zpátky na fotbal. Nic než Hradec

Marek2001

Ten Tanko to je taky dobrej bezmozek 😃😃

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 17/12/23 16:31:01Ten Tanko to je taky dobrej bezmozek 😃😃

Tak teď se vyjmečně tomu klukovi černýmu nedivím , protože Doudera je pěkná svině , padač a herečka která si koleduje o přes hubu , ale tady dost ustřelil , to bude se stopkou na nějaký zápas

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 17/12/23 16:51:23
Citace od: Marek2001 kdy Neděle 17/12/23 16:31:01Ten Tanko to je taky dobrej bezmozek 😃😃

Tak teď se vyjmečně tomu klukovi černýmu nedivím , protože Doudera je pěkná svině , padač a herečka která si koleduje o přes hubu , ale tady dost ustřelil , to bude se stopkou na nějaký zápas

Jojo tak Douděra je taky pěkný sráč ho nemůžu ani cítit. Ale takhle pokazit zápas týmu to nechceš no. Zápas ale parádní.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 17/12/23 17:08:14
Citace od: Petr78 kdy Neděle 17/12/23 16:51:23
Citace od: Marek2001 kdy Neděle 17/12/23 16:31:01Ten Tanko to je taky dobrej bezmozek 😃😃

Tak teď se vyjmečně tomu klukovi černýmu nedivím , protože Doudera je pěkná svině , padač a herečka která si koleduje o přes hubu , ale tady dost ustřelil , to bude se stopkou na nějaký zápas

Jojo tak Douděra je taky pěkný sráč ho nemůžu ani cítit. Ale takhle pokazit zápas týmu to nechceš no. Zápas ale parádní.

To máš pravdu , v tomhle se musí udržet , zvlášť když to sudí pisknul , má mu od plic říct jaký je sráč a ne do něho takhle strkat , protože Doudera se rád kácí a válí , je to svině.

Shaqiri

Proto jsem rád, že tady černochy nemáme, nemyslí logicky (viz Tanko)a dost simulují

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Neděle 17/12/23 17:18:56Proto jsem rád, že tady černochy nemáme, nemyslí logicky (viz Tanko)a dost simulují

Souhlas , i já jsem rád že jdeme v tomhle jiným směrem než zbytek ligy

Marek2001

Teď jsem zapl Sparta vs Teplice a čumím že Sparta teče 😃 a Vindhal to dobře posral s tím Sadílkem 😃

Marek2001

Tak pro nás jedině dobře že Tepláky nebodovali.

Petr78

Přesně , lepší že nebodovali

Petr78

Koukám zpětné na dnešní díl kriminálky anděl a postava trenéra fotbalistů má na triku logo FC Hradec Králové, takhle jsme slavný 😁

Marek2001

Tak tu máme pauzu tak se zeptám koho byste si přáli za posily? Snad přijde Vlčák a zkusil bych oslovit nějaký hráče co nehrají pravidelně ve Spartě a Slavii na hostování.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 18/12/23 10:12:08Tak tu máme pauzu tak se zeptám koho byste si přáli za posily? Snad přijde Vlčák a zkusil bych oslovit nějaký hráče co nehrají pravidelně ve Spartě a Slavii na hostování.

Chtělo by to střelce , útočníka který to tam bude sypat

Marek2001

Tak ve Sportu píši že Šádek má zájem o Horáka snad ho nepustí anebo výměna za Vlčáka 😁

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 18/12/23 13:00:30Tak ve Sportu píši že Šádek má zájem o Horáka snad ho nepustí anebo výměna za Vlčáka 😁

Takže bychom pustili teď našeho nej střelce , a kvalitního wingbeka. Takhle se záchrana nedělá. Chceme posílit ,ne zase oslabit