Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Já bych dál dneska radši šanci hráčům z lavičky.

Shaqiri

Asi je liga důležitější,proto by se mělo rozumně prostřídat, tipuju remízu a na penalty vyhrajem, diváků plno.

Petr78

#737
Tak půlka za náma , je to hodně opatrný , Zadražil chytá hodně slušně a Bořil dokazuje že je čurák. Rozhodčí zatím bych řekl velmi slušný , tak snad mu to vydrží.

Honza78

Mám pocit,  že je mi dnes větší zima  než na Plzni. Ale i dnes slušná návštěva:)

Petr78

Mě zebou prsty na nohách 😁

Petr78

Tak do kabiny rozhodčích dorazily asi noty jak dál pískat

Marek2001

Zima jako prase 😁ale výkon dobrej. Penalta na Kučeru jasná.

Marek2001

Čuráci hráli hovno a pak takovej z hovna gól. Nicméně kluci výborný výkon.

Petr78

Sportovně ale musíme říct , že ta Slavia byla lepší , jen mě mrzí že se jí pomáhá rozhodčím i když to vůbec nepotřebuje. Za mě lepší že vypadli teď a udělují z posledních tří utkání devět bodů , to budu spokojenější.

Petr78

A teď si dáme United Chelsea 😁

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 06/12/23 21:15:45A teď si dáme United Chelsea 😁

Chelsea 🫡😁💙

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/12/23 21:19:56
Citace od: Petr78 kdy Středa 06/12/23 21:15:45A teď si dáme United Chelsea 😁

Chelsea 🫡😁💙

Promiň ale teď s tebou fandit nebudu 😁

Honza78

Slavie je silnější klub, ale dokázali jsme uhrát dobrou partii.  Jen škoda posledních 10 minut.  To udržet,  bylo by to na penalty. No aspoň se ted můžeme soustředit na ligu. Tak v sobotu.

Shaqiri

Bohužel jsem slyšel od diváků, že chyboval gólman, ale před tím prvním gólem to před ním skončilo na jeden z drnů, takže zareagoval na jinej odskok... Nevadí,v sobotu musíme bojovat a bodovat!

Mikess

Hoši diky,dobře jsme je potrápili!!!pak bude dobrý poslouchat až o víkendu prohrají s MB ,tak budou kecat že mají v nohách pohár a přitom Jindra má cca 40 hráčů..jinak za mě dnes Slavie nejhorší z těch zápasů Sparta, Plzeň,co tady hráli....a pan Pechanec dobře ve druhé půli změnil metr....byl dneska Číňan Tvrdík tady?nebo ještě jede že Zlína na D1?pa mrdky Sks