Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

A viděli jste jak Chorýho jak dál hlavičku Leiblovi a pak se tam svijel s chtěl penaltu? Potřeboval by pořádně přes hubu šašek

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 25/11/23 21:45:26A viděli jste jak Chorýho jak dál hlavičku Leiblovi a pak se tam svijel s chtěl penaltu? Potřeboval by pořádně přes hubu šašek

A pak ještě ke konci po děkovačce tam něco říkal na Hradeckou střídačku málem byl i konflikt. Je dobře že ho Kodeš nabral.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 25/11/23 21:56:30
Citace od: Petr78 kdy Sobota 25/11/23 21:45:26A viděli jste jak Chorýho jak dál hlavičku Leiblovi a pak se tam svijel s chtěl penaltu? Potřeboval by pořádně přes hubu šašek

A pak ještě ke konci po děkovačce tam něco říkal na Hradeckou střídačku málem byl i konflikt. Je dobře že ho Kodeš nabral.

Přesně tak , je to obyčejná sprostá svině


Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 26/11/23 21:53:14https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2023-24/440012/vlkanova-ve-vip-hradce-comeback-i-cizina-v-reseni-problem-je-jeho-plat.html

Vlčák no nevim jestli bych jsem ho chtěl za ty prachy...

Já bych se nebránil , sám potřebuje restart a kde jinde než doma. Ty prachy mu měli nasypat aby neodešel , věřím že by se tu znovu chytil.

Shaqiri

Za mě stopro brát, kvalita na hřišti se klubu vrátí - víc bodů, gólů, diváků, sponzorů -třeba to vyjde 😉

Petr78

#681
Tak všichni kritizují Kodeše že to měla být červená , ale já si nemůžu pomoct ale žlutá byla v pořádku. V neděli to říkal i ten expert v Dohránu , že na červenou je to málo , přesně , že ohnul nohy aby zmírnil intenzitu. Ale zajímalo by mě proč neřeší tu Chorého opět úmyslnou nesportovní hlavičku , proč nevolají po jeho potrestání když to není poprvé. Takovému hráči já nebudu nikdy fandit ani v repre i kdyby přede mnou sežral otep slámy , vocas jeden.

Marek2001

Tak United to už je totální zoufalost 😅 Onana opět nezklamal 😅😅

Petr78

Ani mi nemluv já z něho vyrostu , opravdu umí zkurvit člověku večer

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 29/11/23 20:43:51Ani mi nemluv já z něho vyrostu , opravdu umí zkurvit člověku večer

To i ten Kovář by možná zachytal lépe než on 😅😅

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 29/11/23 20:49:24
Citace od: Petr78 kdy Středa 29/11/23 20:43:51Ani mi nemluv já z něho vyrostu , opravdu umí zkurvit člověku večer

To i ten Kovář by možná zachytal lépe než on 😅😅

Je to traged , nejhorší gólman co kdy United měli

Petr78

Tak ta rozhodčí co pískala Bayern tak to je důkaz toho že žensky by se neměli srát do chlapských sportu , ta nepozná kdy má být roh , odvolá penaltu a nechá balón Kodani , otáčí auty , ruce nevidí , no blbá jako troky , ať se vrátí do kuchyně selka zasraná

Marek2001

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2023-24/440108/boss-pardubic-kovac-ma-zatim-duveru-hlavateho-jednou-zmrzaci.html

Jako na tom jižním předměstí nevím co tam berou 🤣🤣, ale já jsem teda od Kodeše neviděl žádný faul v derby 😁.

Petr78

Ať řekne , koho Kodeš zranil blbeček , na to jsou v lize jiní a zákeřnější , to se projevil polomozek

Shaqiri

Koňořitě jsou samej bezmozek,holt jim nezbývá než rejpat do regionálního konkurenta, když se jim nedaří, tady to taky není růžové ale k tomuto se snižovat snad nebudeme 🤔