Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Tak nakonec jsem spokojen druhá půle o dost lepší. Škoda těch šancí zahozených. Ale nezlobte se na mě, ale náš odchovanec Holeš nechápu jak může hrát ve Slavii neboli v repre. Tolik chyb by možná neudělal ani nějakej dorostenec.

Shaqiri

Viděl jsem tam horší hráče a ten vlastní gól bych mu nevyčítal, tam měl jít gólman,to je post kde nás tlačí bota!

Mikess

Taky dobrý někdejší talent Firbacher -podezreni z ovlivnění zápasů ve třetí lize a aby to nebylo málo málo tak náš Berbrovec -sekretar Patrik Filípek asi konec 😁😂..jo na tohle choď

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 18/11/23 15:49:59Taky dobrý někdejší talent Firbacher -podezreni z ovlivnění zápasů ve třetí lize a aby to nebylo málo málo tak náš Berbrovec -sekretar Patrik Filípek asi konec 😁😂..jo na tohle choď

Dneska o tom píšou na deníku sport. Co na to říct..

Marek2001

Kuchta, Brabec, Coufal odpojeni z repre tam to je fakt kocourkov ....

Shaqiri

Pokud díky těmto třem individuím nepostoupime na ME, už bych jim nedal šanci hrát za reprezentaci! Fakt volové

Petr78

To člověk nepochopí že je to vůbec napadne , profesionálové každým coulem. Jestli nechtěli být v repre , mohli se normálně omluvit.

Mikess

Tak je dobře ze to oslavili už o 2 dny drive😂😁není čas ztrácet cas😉a ještě k našemu klubu-proč mi tyhle existence tak pritahujeme.."není to tak dávno kauza Sabou a Berbr-teď Filipek.        Jakoby nestačilo ze není tak dávno co odsud vypadnou Milda Šedivý

Marek2001

A to údajně jich tam bylo dokonce více v tom klubu spíš prý venku 😂, co jsem četl na Twitteru 😂. A ještě  s předsedou Neumanem to mě fakt hlava nebere. Franco musí odstoupit, když i hráči z něho mají prdel.

Shaqiri

Ti novináři to měli zveřejnit až po fotbale, tohle hraje Moldavanům do karet

Mikess

Ale jak fakt dobře,ze u toho byl ten debil Kuchta...magor tam nemůže chybet...A Coufal bude na jaro pod Ješted dobrém🙈

Mikess

Ať Moldávie postoupí a tenhle zasranej tým se rozpustiˇ:jedinej Soucek snese meritko

Marek2001


Petr78

Citace od: Mikess kdy Neděle 19/11/23 14:24:38Ať Moldávie postoupí a tenhle zasranej tým se rozpustiˇ:jedinej Soucek snese meritko

Souhlas , sbírka primadon a rádoby hvězd

Mikess

Tak a teď na isport prohlášení toho Neumanna -,prej na večeři s dcerou?ty kundi,vzdej se funkce nebo padni u Koryta ty dobytku