Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Přesně tak , VAR zrušit , hledá jen jak nedat gól a aby gol neplatil , hledá se kdejaký milimetr pro offside no prostě kraviny. Myslel jsem si že to pomůže ale ne , zvrhlo se to v něco , co s fotbalem nemá co dělat. Jestli komise uzná že gol byl regulérní , co se stane ? Potrestají koho ? Toho blbce u VARU ? Nebo toho krypla co neumí pískat ? Tohle je přece regulérní podvod , , body už Hradci nikdo nevrátí , s ty svině budou dál podvádět. Jaký je rozdíl mezi Patákem a touhle sviní ? Asi žádný , protože si myslím že tohle není chyba ale úmysl.

Petr78

Dopadne to stejně , že to komise přikryje aby nemusela nic řešit. Podvodníci podrží podvodníky

Marek2001

Tak doufám že už Jukl dotahuje hostování Vlčáka to vypadá že si zas dneska nekopne...

Petr78

Tak Plzeň dobře nařezáno , za čtrnáct dní ji musíme taky šmiknout. Ten Vlčák by měl mít sám největší zájem o to se vrátit , nebo jestli mu vyhovuje vysedávat na lavičce.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 12/11/23 17:13:32Tak Plzeň dobře nařezáno , za čtrnáct dní ji musíme taky šmiknout. Ten Vlčák by měl mít sám největší zájem o to se vrátit , nebo jestli mu vyhovuje vysedávat na lavičce.

Já jsem se koukal, na Baník s tou Spartou. Ale aspoň koukám, že ho tam dal na 12 minut, ale i tak furt je to málo. U nás by měl základ.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 12/11/23 17:32:24
Citace od: Petr78 kdy Neděle 12/11/23 17:13:32Tak Plzeň dobře nařezáno , za čtrnáct dní ji musíme taky šmiknout. Ten Vlčák by měl mít sám největší zájem o to se vrátit , nebo jestli mu vyhovuje vysedávat na lavičce.

Já jsem se koukal, na Baník s tou Spartou. Ale aspoň koukám, že ho tam dal na 12 minut, ale i tak furt je to málo. U nás by měl základ.

Takže ho tam poslal za rozhodnutého stavu , to je velmi motivující

Marek2001

Chelsea vs City mazec zápas

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 12/11/23 19:36:25Chelsea vs City mazec zápas

4:4 , je dobře že to nezabalili

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 12/11/23 19:40:43
Citace od: Marek2001 kdy Neděle 12/11/23 19:36:25Chelsea vs City mazec zápas

4:4 , je dobře že to nezabalili

Sice jsem trochu nasranej ten 4 gól City, to byla strašná haluz, ale jsem na moje kluky pyšnej.Konečně se na to dá koukat 💙💙💙.

Petr78

Takže gól správně neplatil , co jsem říkal , podvodníci přikrejí podvodníky , než trestat sami sebe jaký to jsou čuráci tak si ohnou pravidla podle svého. Tohle se nikdy nezmění. Tady je důvod proč naší pyskoři neřídí mezinárodní zápasy . Aby je rakovina po poli honila zmrdy zasrany. 

Marek2001

Na Bohemce to samý byl nařízen pokutový kop, ale že nevolal Var bylo správné 🙃.

Yanky

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 13/11/23 14:08:51Takže gól správně neplatil , co jsem říkal , podvodníci přikrejí podvodníky , než trestat sami sebe jaký to jsou čuráci tak si ohnou pravidla podle svého. Tohle se nikdy nezmění. Tady je důvod proč naší pyskoři neřídí mezinárodní zápasy . Aby je rakovina po poli honila zmrdy zasrany. 
Tady celé vyjádření: https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-komise-rozhodcich-kubala-mel-byt-proti-sparte-vyloucen-gol-hradce-spravne-neplatil-5016561

Petr78

Oba šli po miči takže nikoho neovlivnil , to jsou jen kecy a kecy přesně jak jsem řekl aby se nemuseli trestat zmrdi.

Marek2001

A Kubala červená to musím souhlasit s komisí. To byl docela hnusnej zákrok.

Marek2001

Tak jsem koukal na tiki taka, že včera a moc ten gól teda neřešily... Jen Baroš říkal, že by to taky neuznal, a Voráček by to uznal... Ale prostě regulérní gól...