Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Tam asi těžko u Harazima.vedle Vasulina byl dobíhajíci  bek a i při vší úctě při jeho formě by to dopadlo stejně,vzal to dobře na sebe.a jinak souhlas ať se kabina domluví a zaplatí lidem co jeli do Polska cestu, hlavně ať to nedopadne na voucher na 1 pivo😀

Václav

Zdravím,ono to nevychází dlouho,protože je Hradecký mančaft pěkně vybrakovanej. Paní primátorka by se měla zamyslet,k čemu tam je nynější sportovní ředitel a jeho prapodivné prodeje a nákupy hráčů. Ten nás pošle do 2. ligy. Určitě víte o kom je řeč. Já ho nemám rád a nevěřím mu.

Shaqiri

Doufal jsem, že trenér probudí střelce, Váša předešlé ročníky hrozil ze standartek atd.dnes bylo 6 rohů plus několik přímaků kolem vápna a nic se nevymyslelo, musíme doufat ve zlepšení.

Marek2001

Já bych zkusil Juliše s Vašou v základu. Třeba by se mohl Váša chytnout Juliš je rychlej, a tomu celkem loni s Kubalu vyhovovalo. Nicméně dál bych na lavičku, ať si odpočine na pár zápasu Bajzu,a do branky Vízek nebo Zadražil. V zimě to chce přivést aspoň Vlčáka na hostování, a Mejdra který už taky nehraje ve Spartě.
Nic než Hradec!

Marek2001

Ještě to chce, aby se uzdravil Koubek nevíte někdo co s ním je? Že od začátku sezóny nehraje.

Marek2001

Koukám že Čmelík a Koubek už hrajou za béčko.

Petr78

Tak je fajn že marodí už nastoupily za béčko , asi to chce trochu obměnit a dát šanci i jiným , klidně začít od brankáře , vyzkoušet Zadražila , Čmelík místo Harazima , teď bude chybět Kodeš takže šance pro Radu a zkusit Juliše od začátku.

Marek2001

Chystáte se někdo podívat, na tu ženskou repre za týden? 😁

Shaqiri

Myslím, že velký zájem o ženskej fotbal nebude tipuju kolem půlky kapacity,Kreje se to s hokejem v bolce a budu řešit i počasí

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Středa 25/10/23 19:04:45Myslím, že velký zájem o ženskej fotbal nebude tipuju kolem půlky kapacity,Kreje se to s hokejem v bolce a budu řešit i počasí

No dle předpovědi má celý den chcát v úterý, a do Bolky si myslím že tolik lidí nepojede....

Shaqiri

Dnes jsem z hokeje odešel asi šest minut před koncem, viděl jsem odfláknutý zápas, zítra prosím fotbalisty makejte ať není černej výkend!!! ???

Marek2001

Dneska věřím 3 body. Teplice co jsem koukal tak mají velkou marodku,a hlavně jim nejspíš nebude hrát Gning a Fila.

Petr78

Dneska moc důležitý zápas , jsem zvědavý na sestavu a věřím ve tři body. Nic než Hradec

Honza78

Dnes musíme.  Na takové soupeře má být vyprodáno.  Všichni chtějí na Spartu,  kde je větší pravděpodobnost prohry,  ale na tými,  které jsou tabulkově s námi dole nejdou.  A přitom tady musíme nejvíce podpořit klub a tady je větší pravděpodobnost šance výhry.

Shaqiri

Tipuju 2:1 8200 diváků, Nic než HRADEC!!!