Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Honza78

Ještě dodatek zápasu.
Jen mi nejde na rozum, jak mohla Sparta mít mnoho fanoušků i mimo sektor. Permičáři měli výhodu nákupu 6ti vstupenek (plus jejich permice) a bylo skoro vyprodáno a mnoho hradečáků si lístek ani nemohlo koupit. To nechápu. Mohl jim je koupit někdo, kdo měl permici na HK.

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Úterý 10/10/23 11:34:09Ještě dodatek zápasu.
Jen mi nejde na rozum, jak mohla Sparta mít mnoho fanoušků i mimo sektor. Permičáři měli výhodu nákupu 6ti vstupenek (plus jejich permice) a bylo skoro vyprodáno a mnoho hradečáků si lístek ani nemohlo koupit. To nechápu. Mohl jim je koupit někdo, kdo měl permici na HK.

Já jsem třeba známému kupoval 3 lístky co fandí Spartě, ale že by Spartani dělali bordel jako, z Olomouce tak naopak Spartani byli v klidu co jsem tak viděl .

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 10/10/23 13:03:22
Citace od: Honza78 kdy Úterý 10/10/23 11:34:09Ještě dodatek zápasu.
Jen mi nejde na rozum, jak mohla Sparta mít mnoho fanoušků i mimo sektor. Permičáři měli výhodu nákupu 6ti vstupenek (plus jejich permice) a bylo skoro vyprodáno a mnoho hradečáků si lístek ani nemohlo koupit. To nechápu. Mohl jim je koupit někdo, kdo měl permici na HK.

Já jsem třeba známému kupoval 3 lístky co fandí Spartě, ale že by Spartani dělali bordel jako, z Olomouce tak naopak Spartani byli v klidu co jsem tak viděl .
Sparťanům bych vůbec nekupoval jen fandům HK. V Éčku při gólu provokativně jásali. Beztak většina nebyla ani z Prahy. Nechápu jak někdo z jiného kraje fandí jinému týmu. Krom toho za socíku protekční Spartě.

Honza78

Na konci října bude tady repre ženy ČR -Bosna a Hercegovina.

Marek2001

Ta repre to je zas tragédie aspoň Šilhavý půjde do hajzlu 🙃🙃🙃.

Petr78

Tak sešívaným připravíme mikulášskou nadílku 😁

Shaqiri

Nástupce Šilhavýho snad Ivan Hašek, hlavně ne trpiš...

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Sobota 14/10/23 18:24:09Nástupce Šilhavýho snad Ivan Hašek, hlavně ne trpiš...

Trpíča to prý nechce dělat z důvodu, že by nebyl v každodenním kontaktem s týmem. Údajně to má být Bílek do konce kvalifikace.

Petr78

Ta repre je zoufalá , to je hrůza , a pak se radujou z gólu z penalty jak mistři světa , Krejčí je vymaštěnej jako prase , je to banda primadon , takovým já fandit nebudu

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 15/10/23 19:39:11Ta repre je zoufalá , to je hrůza , a pak se radujou z gólu z penalty jak mistři světa , Krejčí je vymaštěnej jako prase , je to banda primadon , takovým já fandit nebudu

Zoufalství hlavně že jsou spokojený hráči 😤🙃....

Shaqiri

Náš odchovanec Holeš a Souček zahráli dobře, ostatní nic moc, snad si to sedne a na ME se postoupí.Trener je potřeba aby to zvedl, pořád je to krize

Honza78


Shaqiri

Sorry, ale první mezinárodní zápas v naší aréně jé trochu zklamání při vší úctě k ženskému fotbalu, před otevřením se sliboval Rapid Vídeň, trochu jiná liga...

Marek2001

Tak dneska povinný 3 body snad.

Honza78

Ale Rapid Vídeň měl hrát s Votroky a ne Votroci s ženským mezinárodním týmem.  Mezinárodní zápas je něco jiného a aréna  je právě dělaná na mezinárodní zápasy, kterých doufám budou přibývat.  Rapid by přijel,  ale musel znát předem pevné datum a to nikdo ještě  v létě přesně neznal, zda se to otevře. Dnes už je zbytečné zvát na otevření stadionu někoho, když už je stadion dávno otevřen.  Přátelská mezinarodni utkání hrají Votroci každý rok a tak se dočkáme. Sice to možná nebude Rapid,  ale co můžeme vědět.