Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 07/10/23 17:32:14Uvidíme , začíná se od 0:0 a míč je kulatý , možné je vše , hlavně aby se hrál dobrý a férový fotbal a sudí byli objektivní

No koukal jsem že píská Hocek to bude tragédie. Ale za bod bych byl spokojen.

Petr78

Mohli by hrát jak dneska United, otočit v nastavení 🙂

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 07/10/23 18:04:15Mohli by hrát jak dneska United, otočit v nastavení 🙂

Jako slušná otočka 😁, ale mě radost udělala dneska Chelsea 😁💙.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 07/10/23 18:35:12
Citace od: Petr78 kdy Sobota 07/10/23 18:04:15Mohli by hrát jak dneska United, otočit v nastavení 🙂

Jako slušná otočka 😁, ale mě radost udělala dneska Chelsea 😁💙.
Tak hlavně abychom měli radost i zítra 😁

Petr78

Tak Pardubice umějí dávat góly jenom z penalt. Jinak co ten Baník nedal , hlavně Kubala, z metru přestřelil 🤦

Shaqiri

Dnes věřím v nějakej ten bod,dál bych víc prostoru Julišovi a míň kiksů v obraně.NIC NEŽ HRADEC!!!

Mikess

Tak dneska 2:1, Čmelík a Vašulin, vyprodáno  :D a dále 38 zadržených a škody v sektoru hostí..

Petr78

Já radši netipuji ale budu věřit a fandit. Přál bych Krejdovi aby jim dal aspoň dva kusy aby je sralo o co přišli. Nic než Hradec 🏴🏳�👍

Honza78


Petr78

Tak už sedím na místě a těším se až to vypukne 👍

Petr78

Tak tohle je zrcadlo , tady je vidět proč Sparta vede ligu , dvě střely a nazdar , nedá se nic dělat , jsou lepší , uvidíme co přinese druhá půlka

Honza78

Nepřesné přihrávky, před bránou Sparty. Sice si nahrávají, ale místo toho, aby to střelili na bránu, tak to překombinují a  pošlou vedle. V druhém poločasu se už nebáli střílet, ale očekával jsem, že v početní výhodě si nenechají dát 2 góly. Jako by se jich báli nebo měli před plným domem trému. Tak snad hokej vyjde.

Marek2001

Hold Sparta ukázala kvalitu, ale druhá půle o dost lepší Rada to zas oživil. Rozhodčí dneska tragédie ta červená pro Spartu neměla být. A teď hurá na hokej.

Shaqiri

Proti deseti se prohrát nesmí, ustrašeně jsme hráli do předu, Bajza špatný výkopy, ale po bitvě je každý generál, věřím ve zlepšení.Nic než HRADEC!!!

Petr78

Dneska by Sparta vyhrála i kdyby hrála v devíti , byly jasně lepší , dneska to nebyl Hradecký den. Po repre pauze snad budou lepší výkony.