Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Petr78:Co říkáš, že prý i po dnešku zůstává Hag v United? 😃

Marek2001

Adame vážně chceš Říčku, jak si to napsal Kmoníčkovi, to je snad vtip ne? 😂😂😂

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 08/10/24 17:04:20Petr78:Co říkáš, že prý i po dnešku zůstává Hag v United? 😃

Že to asi lepší letos nebude. A budu doufat , že se chytnou.


Shaqiri

Přál bych si toho Ulicha, prošel si týmem a má zájem pomoct myslím, třeba v Liberci se ta změna majitele zatím nevyvíjí růžově...

Pavel95

Já bych chtěl spojení Tomek + Ulich, ale nevím jestli se ten Tomek nakonec přihlásil nebo ne.

Petr78

Bylo by to nejlepší , protože jsou z regionu , mají ke klubu vztah , doufejme že to vyjde a že se přihlásily

Marek2001

Taky jsem pro Ulicha 👍.

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Středa 09/10/24 20:50:39Přál bych si toho Ulicha, prošel si týmem a má zájem pomoct myslím, třeba v Liberci se ta změna majitele zatím nevyvíjí růžově...

Ten slavný Kania, už si dokonce zrušil účet na Twitteru 🤪😁.

Petr78

Tak derby je zapomenuté , jsme zpět v realitě , škoda

Marek2001

Sluníčka, ale si to obhájí 😃😃. Jestli přivedou toho Říčku, tak se fakt poseru. Martinec říkal,že Smoli už na to nemá a nehodí, se mu do koncepce hry. Dává, teď jeden gól za druhým. Přivedou průměrného Říčku 0 gólů , který má stejný stejný styl, jak Smoli. Fakt nepochopíš...

Shaqiri

Dnes s Albánií zase v Praze, diváci prý nemají zájem, proč to nedají do jiného města, určitě bych šel být to tady! Pražáci chodí jen když se daří

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Pátek 11/10/24 09:24:15Dnes s Albánií zase v Praze, diváci prý nemají zájem, proč to nedají do jiného města, určitě bych šel být to tady! Pražáci chodí jen když se daří

Já jsem rád, že aspoň nemusíme mít odlepení Malšák Penny, jako to mají na Letné z toho jsem, se skoro poblil.Jinak jebat Repre! Dokud,tam bude Hašek a spol, tak mě repre nezajímá.

Shaqiri

Palec nahoru pro dnešní výkon reprezentace, velký zlepšení a diváci přišli... sparťani v tomto předčily slávisty na plné čáře na rozdíl od zápasem s ukázkamia

Shaqiri