Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Ale aspoň to tam přestalo padat , tři zápasy jeden gól a navíc z penalty, zlepšení je znatelné

Petr78

Tak trenére , všechno nejlepší , hlavně zdravíčko a pevný nervy , a v neděli hlavně dobrý fotbal 🙂🎇👍



Petr78

Já doufám , že by to mohl koupit Ulich

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Středa 04/10/23 17:57:06Já doufám , že by to mohl koupit Ulich
Já bych chtěl, aby to byl někdo bohatý a mohl si dovolit silný tým. Nevím kolik může mít Ulich. Aby to nebylo jen takové přežívání jako doteď.

Marek2001

Sleduji tu Spartu tak si říkám, že by mohli být v neděli unavený plus do toho to vedro. Navíc jsem koukal tak, že šetří nějaké hráče.Ale uvidíme s čím přijedou.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Čtvrtek 05/10/23 16:10:38
Citace od: Petr78 kdy Středa 04/10/23 17:57:06Já doufám , že by to mohl koupit Ulich
Já bych chtěl, aby to byl někdo bohatý a mohl si dovolit silný tým. Nevím kolik může mít Ulich. Aby to nebylo jen takové přežívání jako doteď.
Myslím že peněz má dost , už to jednou koupit chtěl , ale město mu to neprodalo . No uvidíme , nejlepší by byl někdo , kdo má k hradeckýmu fotbalu vztah

Marek2001

Tak pohár doma s Židama.

Honza78

Chce to miliardáře :D . Milionáře mají  i na jihu a hrají houno.

Shaqiri

Sešivky jsme dvakrát sesadili z trůnu, tak sem netěší  ;)

Shaqiri

Se sem netěší...

Petr78

Ty vole , ten Onana je debil , kdy už ho vyhoděj , ten by se nechytil ani v divizi

Honza78

Jak to vidíte zítra? Já to vidím 5:0 pro nás a 15 tisíc hlav.  :)
Dělám si srandu. Bohužel to vidím bledě včetně hokeje. Ale nechme se překvapit.  8)

Petr78

Uvidíme , začíná se od 0:0 a míč je kulatý , možné je vše , hlavně aby se hrál dobrý a férový fotbal a sudí byli objektivní