Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

#4485
Citace od: Petr78 kdy Sobota 05/10/24 20:26:50A Liberec taky 😁

Že by Kováč jako třetí odvolaný trenér letos?

Petr78

To asi ne , ale asi se v Liberci čekaly lepší výsledky

Marek2001

#4487
Ale nechápu fans Liberec  je derby a téměř poloprázdno. Kania zajímavý projekt 😅 jsem rád že nám nešel.

Petr78

Je to tak , uvidíme jak to dlouho vydrží , ale peněz má asi dost

Marek2001

Taky nechápu, že se z průměrnýho Kováče dělá do budoucna trenér repre. Zatím, to tak nevypadá nemá ani výsledky v Liberci, a to má lepší tým dvakrát než v PCE.

Petr78

Ty vole , doma dostat bůra , slušný

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 05/10/24 20:55:09Ty vole , doma dostat bůra , slušný

To asi nikdo nečekal.

Marek2001

Taky jsem koukal, že Chrudim dneska dostala od Žižkova 5:1

Marek2001

Tak Kania prý nebere Jablonec jako konkurenci ten je fakt mimo 😂😂.

Adam15

Citace od: Mikess kdy Sobota 05/10/24 16:16:56Agente Adame,nebudeme tady porovnávat českou a slovenskou extraligu,ze ne?chapu ze te vedle už pražská kněžna Lillu utípla,ale...promiň ale ty tam ses jako blázen s těma posilama,kdyby byl zitra volnej Batman nebo nějaký Pokémoni,tak je hned chceš převést..a pokud jde o Dmowskiho?je to možná jeho poslední víkend v Hradci ,tak si toho jako neproduktivnejsiho hráče uzij,už ted mu sebrali peníze!
Ale ano můžu, česká liga je výš, ale některé kluby na Slovensku by tu v klidu hráli střed. Například Nellis taky přišel ze Slovenska po horších číslech než Dmowski a jak mu to jde, Kiviaho například taky nebyl špatný a těch hráčů co přišli ze Slovenska je více, takže to brát jako špatný krok fakt nejde

Adam15

Citace od: Mikess kdy Sobota 05/10/24 16:16:56Agente Adame,nebudeme tady porovnávat českou a slovenskou extraligu,ze ne?chapu ze te vedle už pražská kněžna Lillu utípla,ale...promiň ale ty tam ses jako blázen s těma posilama,kdyby byl zitra volnej Batman nebo nějaký Pokémoni,tak je hned chceš převést..a pokud jde o Dmowskiho?je to možná jeho poslední víkend v Hradci ,tak si toho jako neproduktivnejsiho hráče uzij,už ted mu sebrali peníze!
Jinak posily chci hlavně proto, že to nefunguje, kdyby vše fungovalo,tak jsem spokojený, ale hráči jako Šťastný Estephan Batna Dmowski absolutně za očekáváním a něco se stát musí

Mikess

Kromě Batny se těma jmenama souhlasím,už se o tom psal výše ..Spis jde o tom ze kasa je prázdná,tak se moc přivádět asi nebude😂😂za mě nechapu proč nehraje Lang,Moravec tady?dyt horší než tyhle žoldáci by to nebylo!Misto Bučka muže hrat klidně Pinkas!!!a to ještě Blain je v píči s trislama na x týdnu!!

Marek2001

Ještě jste zapomněli napsat Tamášiho 😉.

Mikess

Ten to dneska rozhodne v 58 minutě😂😂🥅🏒

Marek2001

Spíš mě překvapuje, že furt zbývá přes 1000 lístků na dnešek.