Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Nebo te sere ze ti Vašek Pilař nepopřál ke svatku ?!

Marek2001

Václav mě připomíná Tučňáka z druhého břehu 😂😂.

Mikess

Jen to ne..myslíš 2v1?😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 03/10/24 20:31:54Jen to ne..myslíš 2v1?😂😂

Nene 3v1 ještě Bronx 😂😂.

Marek2001

#4429
Jinak to vypadá, že Kmoníček nechce mít ani 5k na derby. Pokud přijde ten Američan z KHL.

Václav

Pánové,nejsem z fora MHK a ani bych tam nevlez,bydlel jsem v Hradci 1978-1988 a chodil jsem na Votrubu,Fingera atd.V současné době bydlím mimo HK a rehabilituji se po mozkové příhodě,takže zápasy FC a MHK sleduju přes streamy. Je mi 58 leta vyučil jsem se v bývalém ČKD.

Petr78

Citace od: Václav kdy Čtvrtek 03/10/24 22:07:52Pánové,nejsem z fora MHK a ani bych tam nevlez,bydlel jsem v Hradci 1978-1988 a chodil jsem na Votrubu,Fingera atd.V současné době bydlím mimo HK a rehabilituji se po mozkové příhodě,takže zápasy FC a MHK sleduju přes streamy. Je mi 58 leta vyučil jsem se v bývalém ČKD.


To jsem nemyslel , že jsi z vedlejšího fóra , jen nechci , abychom tu nadávali na hráče co hrají za Hradec , pak se tu můžeme začít hádat právě jako vedle. Jako dnešní diskuze vedle , z toho by se jednomu chtělo zvracet.
Tobě přeju brzké uzdravení a hodně zdravíčka ať ještě můžeš přijít na náš nový stadion povzbudit votroky.

Mikess

Hokejový forum je fakt lahůdka😂.to je smutný kam až kdo muže klesnout..

Marek2001

Citace od: Václav kdy Čtvrtek 03/10/24 22:07:52Pánové,nejsem z fora MHK a ani bych tam nevlez,bydlel jsem v Hradci 1978-1988 a chodil jsem na Votrubu,Fingera atd.V současné době bydlím mimo HK a rehabilituji se po mozkové příhodě,takže zápasy FC a MHK sleduju přes streamy. Je mi 58 leta vyučil jsem se v bývalém ČKD.

Taky přeji brzké uzdravení 👍.

Václav

Pánové,moc děkuju

Marek2001

Telenovela v Hradci Králové. 🍿 Mountfield HK měl v následujících hodinách či dnech oznámit posilu z KHL, konkrétně amarického útočníka. Jeremy Bracco již dokonce přiletěl do Česka a absolvoval první trénink s týmem. Z angažmá však podle posledních informací nakonec sešlo. Důvodem byly reakce veřejnosti a hradeckých politiků, kterým se nelíbila jeho minulost v ruské soutěži. Roli v ukončení jeho angažmá na východě Čech mohl hrát i hráčova kondice, podle svědků nebyl zrovna v optimální sportovní kondici. 🤷


😂😂😂😂😂

Votrok2

Václave. Nejsi náhodou fanoušek, který měl přezdívku Milenec? Jsem tvůj věk a jezdil jsem na každý zápas s kamarádem Mirkem ze Rtyně. Byli jsme dost dobrá parta z kotle.
 Jarda

Václav

Ne,ne Jardo. Vždycky jenom Václav

Marek2001

Ty hokejky, to je zase průser. No, ale co bys chtěl po průměrných hráčích? 🤔

Marek2001

Ať, už je zítra Fotbal....