Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

https://x.com/Zazicekzaza/status/1841509242831802372

Tak loni Kmonda, že nebere Hudáčka kvůli fans kvůli KHL, a teď tohle fakt nepochopíš 🤔🫣.

Honza78

Tak náklady ve sportu jsou dnes větší než v minulosti a pokud finanční podpora akcionářů klubu je již zhruba deset let stejná, kdy byly ceny někde níže, tak se nedivím té ztráty. Budou to muset navýšit.

Marek2001

#4413
Citace od: Mikess kdy Středa 02/10/24 15:59:44Dyt ti to rikam ze to je ten starej kokot akorat píše za dva lidi...ale ze mu ta  pražská Lillu a zvedavej dobre žerou😂😂😂..a nebo se buzeranti teprve spolu probudili😂😂

Teď zase ve stejný čas koukám, že odeslal Tučňák zprávu, ten člověk musí být opravdu hloupý, že se tak provalí za jeden nick 🤣🤣🤣.

Marek2001

Tak kolik tipujete, že dneska dostane Pilka zápasů? Vidím, to na 1-2 zápasy.

Mikess


Marek2001

#4416
Jinak Tučňák jsem koukal, že prý pokud
přivedou toho hráče z KHL, tak přestane fandit HK kéž by to tak dodržel 😂🙏.

Marek2001

#4417
Pilka 3 zápasy, to se vážně tam někdo zbláznil v té komisi...

Václav

Však ano,jednou jsem tady psal jak se Pilař vyplatí. Asi pro někoho ano. Jeden zápas hraje a 10 zápasů promarodí nebo je vykartovanej.

Marek2001

Citace od: Václav kdy Čtvrtek 03/10/24 18:05:11Však ano,jednou jsem tady psal jak se Pilař vyplatí. Asi pro někoho ano. Jeden zápas hraje a 10 zápasů promarodí nebo je vykartovanej.

Tak, to si koukal asi špatně. Koukni, se na minulou sezónu, téměř nevynechal žádný zápas, a taky se dost vyplácel na výkonech týmů. Jinak taky pro Vencu, to je teprvá 2 červená v kariéře.

Mikess

Václave a proč nehodnotis přínos Krejčího tady???...oproti Vencovi ,kterej aspoň týmu na těch 60 minut pomůže..Krejci má pořad samy bolistky a sám před bolest nejde!..nebo mas proti Vencovi něco konkrétního?!!!

Mikess

Možná bude dobrý až Krejci po sezone uvolní svoje výplatní místo v klubu💶..aby mohl dorazit..L..

Václav

Ale já na minulou sezonu kašlu,mně zajímá ta letošní

Mikess

Vsadil jsi na titul pro Hradec na tipáči?

Petr78

Přijde mi zbytečný se tu navážet do našich hráčů , to bychom taky mohli skončit já vedle na fóru. Vašek je patriot , srdcař a přínos pro tým má velký. V sobotu udělal chybu s tou červenou , ale rozhodně ne takovou , že tu na něj začneme kydat kýbl hnoje.