Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Paráda , venkovní zápasy jak přes kopírák

Pavel95

Letos venku 0 bodů to mluví za vše. Tragédie

Petr78

Jenže si to dělají sami , ta červená úplně zbytečná , vědí že za to vylučují a stejně tak hrajou , to mě sere a v momentě kdy jsou lepší tak jde celý zápas do hajzlu

Pavel95

Citace od: Petr78 kdy Sobota 28/09/24 20:46:15Jenže si to dělají sami , ta červená úplně zbytečná , vědí že za to vylučují a stejně tak hrajou , to mě sere a v momentě kdy jsou lepší tak jde celý zápas do hajzlu

Těma zbytečnýma červenýma jsme letos už minimálně 4 body ztratili

Petr78

Citace od: Pavel95 kdy Sobota 28/09/24 20:48:40
Citace od: Petr78 kdy Sobota 28/09/24 20:46:15Jenže si to dělají sami , ta červená úplně zbytečná , vědí že za to vylučují a stejně tak hrajou , to mě sere a v momentě kdy jsou lepší tak jde celý zápas do hajzlu

Těma zbytečnýma červenýma jsme letos už minimálně 4 body ztratili


Tohle si musí už vyřešit , takhle hrát nejde , a zrovna Vašek a jde do skluzu oběma nohama napřed , to nemohlo jinak dopadnout , úplně zbytečný souboj.

Marek2001


Václav

Jak jsem kdysi psal,k čemu je tam Pilař?  K hovnu

Petr78

Citace od: Václav kdy Sobota 28/09/24 20:55:51Jak jsem kdysi psal,k čemu je tam Pilař?  K hovnu

No zrovna dneska do toho vyloučeni hrál hodně slušně, ale ta červená to celý posrala

Pavel95

Citace od: Václav kdy Sobota 28/09/24 20:55:51Jak jsem kdysi psal,k čemu je tam Pilař?  K hovnu

To bych zas netvrdil, ale tohle posral no.

Petr78

Takže další pokus příští týden v Karviné

Shaqiri

Včera škoda ztracených bodů,do toho vyloučení jsme byli lepší.dik výjezdnikům, bylo vás slyšet, za týden už to venku musí být produktivnější

Marek2001

Tak podle Horejše nesmyslná červená karta.

Mikess

Včerejšku skoda,ale nic se neděje..bylo i videt ze David byl na tiskovce opatrný ve slovech ...no u Pelty vyhrát?

Jinak sem rad ze vedle na fóru se objevil nový sportovní manažer Adam😂ten by bral každou posilu co se kde vyskytne..je dobrý ze už v klubu se o něm ví 😂😂😂kdyby byl dneska někdo volný z Opočna ,tak ho bude chtít

Myslím ze ještě tak 2 příspěvky o podilasch a dosáhl jsi úrovně Top kokotů Tučňáka a Jeho manželky Bronxe💐💐🍸☀️

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 29/09/24 11:17:10Včerejšku skoda,ale nic se neděje..bylo i videt ze David byl na tiskovce opatrný ve slovech ...no u Pelty vyhrát?

Jinak sem rad ze vedle na fóru se objevil nový sportovní manažer Adam😂ten by bral každou posilu co se kde vyskytne..je dobrý ze už v klubu se o něm ví 😂😂😂kdyby byl dneska někdo volný z Opočna ,tak ho bude chtít

Myslím ze ještě tak 2 příspěvky o podilasch a dosáhl jsi úrovně Top kokotů Tučňáka a Jeho manželky Bronxe💐💐🍸☀️

Myslíš, že Adam má větší přehled o hráčích než Kmoníček? 🤣🤣😅

Mikess

Podle mě ne,ale solidně pochopil pojem posila a dost mu to vlezlo na mozek😂😂..tohle by Tučňák ani nedal do kupy😂😂