Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Židy největší odpad Českyho fotbalu v čele s Bořilem.Karma za tu vymyšlenou penaltu 😆😆 a ty jejich ksichty smutný, to mě udělalo radost 😆😆 a to nefandim Ani Sraltě ani Židům 😆. Ale bavil jsem se dost 😆😆

Shaqiri

Výhru beru jako šťastnou, která hráčům může pomoci psychicky, v pražském derby byli vyloučeni oba kapitáni, drželi se pod krkem dutý hlavy, myslím že dostanou víc než jeden zápas stopku a sralta prijede bez nagelovanyho Krejčího...

Marek2001

Krejčí prý 4 zápasy co píšou lidi na Twitteru takže na nás určitě nebude 😁.

Honza78

Je sice hezké, že hokej posunuli 8.10, ale proč až v 19.20? Fotbal začíná v 15 hod. a končí cca v 17 hod.. Čekat cca 2 hodiny na hokej je zase moc dlouhé. Mě by stačilo to dát na 18.- 18.30 hod. a pak se v klidu přesunu na zimák a jede se dál.  :-\

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Úterý 26/09/23 15:33:17Je sice hezké, že hokej posunuli 8.10, ale proč až v 19.20? Fotbal začíná v 15 hod. a končí cca v 17 hod.. Čekat cca 2 hodiny na hokej je zase moc dlouhé. Mě by stačilo to dát na 18.- 18.30 hod. a pak se v klidu přesunu na zimák a jede se dál.  :-\
Já jdu tu neděli na noční , tak bych na hokej stejně nešel , stačí na fotbal , tak je mi jedno od kolika to jde , budu hokej sledovat jen po očku.

Marek2001

Tak Krejčí 2 zápasy stopka takže proti nám bude chybět 😉 Já jsem jen rád takovej namyšlenec...

Petr78

Krejčí chybět nebude , ve středu hrajou pohár takže ti je jeden zápas a druhý o víkendu s Plzní , v Hradci může nastoupit

Petr78

Jinak za mě velké zklamání tresty , ti jsou ty exemplární tresty co slibovali ? Leda hovno , krejčí se asi proměnil v kuřhlavu že dostal jen dva zápasy

Marek2001

Ajo vlastně jsem úplně zapomněl že hrajou mol Cup 🤦.

Petr78

Holt porazíme spartu i s tím kreténem prolhanÿm a s tím kokotem co šlape lidem na hlavu

Yanky

Dnes to bude s Jihlavou těžké, snad se náhradníci předvedou a zafunguje faktor kapelník.

Marek2001

Dneska Votroci na ČT. Škoda že to neuvidím, když tu na hokej 🥲.

Marek2001


Yanky

Favoriti se zatím docela trápí...

Marek2001