Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Pavel95

Citace od: VotrokSpecial kdy Neděle 01/09/24 23:42:02Pulkrab zajímavý jméno. Škoda. Ale líbí se mi, jak sabou pracuje. Buďme za to rádi, jaké hráče dokáže podepsat.

Je to tak, dřív tihle hráči ani nevěděli kde nějaký HK je.

Shaqiri

Posílení kádru by jsem neřešil,s kádrem jsem spokojen, když tak o půlce sezóny, také se uzdraví marodi...

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Pondělí 02/09/24 12:38:08Posílení kádru by jsem neřešil,s kádrem jsem spokojen, když tak o půlce sezóny, také se uzdraví marodi...

Souhlas , kádr máme silný jako nikdy , jen to potvrdit góly , ono to půjde.


Marek2001

Dresy od MHK moc pěkný.

Honza78

Hokejové dresy jsou pěkný.
Kokoti z PCE, že nemají druhou redku? Ale nám to sypou každý druhý zápas  :-\

Marek2001

Možná jsem slepej, ale co jsem koukal, tak jsem na Hokejových dresech nikde neviděl, ten G znak města, jak mají Votroci pod tím Tipsportem na těch dresech.

Pavel95

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 02/09/24 18:38:48Možná jsem slepej, ale co jsem koukal, tak jsem na Hokejových dresech nikde neviděl, ten G znak města, jak mají Votroci pod tím Tipsportem na těch dresech.

Je tam, pod pravým ramenem vedle nápisu Hradec Králové

Petr78

Tak hokejové dresy moc pěkné , jedny z nejhezčích v historii. Líbí se mi ta černá sada.

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 02/09/24 18:58:44
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 02/09/24 18:38:48Možná jsem slepej, ale co jsem koukal, tak jsem na Hokejových dresech nikde neviděl, ten G znak města, jak mají Votroci pod tím Tipsportem na těch dresech.

Je tam, pod pravým ramenem vedle nápisu Hradec Králové

Aha, tak to jsem si nevšiml. Snad budou jenom vítězný dresy 😁. Jak říká Petr jsou to nejhezčí dresy hlavně téměř bez reklam.

Marek2001



Honza78


Marek2001

21.9. Od 13:30 doma se Slováckem kdo to takhle brzký čas vymyslel 🤦. Mohli to dát na Neděli když je i Hokej...

Petr78

Ty časy se změnily , vše je posunuté o hodinu a v neděli hodinu a půl. Chodit na fotbal v jednu nebo o půl druhý , to už tu roky nebylo