Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

#3930
Coufal prý nejspíš návrat do Slavie 😅😅 fakt oni  v tom cirkusu nepřemýšlí pokud by to byla pravda 😅😅.

Shaqiri

Coufal šel letos nejen morálně ale i fotbalově dolů, takže si bude muset i v repre bát o flek

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Úterý 20/08/24 18:57:58Coufal šel letos nejen morálně ale i fotbalově dolů, takže si bude muset i v repre bát o flek

Sice v Tiki taka říkali, že to jenom spekulace, ale to by Jindra a spol mohl vzít klidně zpátky Součka, Krále, Olayinku atd. 😂😂.

Marek2001

#3933
Jsem na ně dneska zvědavej jestli udělají to Lille,ale v Evropě jim to přeju hlediska Českýmu fotbalu.

Marek2001


Marek2001

To Lille je dost teda jinde než Slavie 😁. Spíš nechápu Jindru proč na takový zápas dává Masopusta 😅.

Pavel95

Vypadá to, že Sparta do volnýho prodeje ani nepůjde, pěkná práce. Jsem zvědavej kolik tam bude sparťanů mimo sektor, jinak než přes permice HK se k tomu dostat nedalo...

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Středa 21/08/24 09:45:15Vypadá to, že Sparta do volnýho prodeje ani nepůjde, pěkná práce. Jsem zvědavej kolik tam bude sparťanů mimo sektor, jinak než přes permice HK se k tomu dostat nedalo...

No nemysli že Hradecaci nějakým známým co jsou Spartani tak jim kupují lístky okolí HK znám jich spoustu.  Takže si myslím že Spartaňu bude dost.

Marek2001

https://youtu.be/Fe0zCE67om0?si=hgizxRHgOB946Hqk

Doporučuji si to poslechnout od 1:32 :00 minuty mluví tam o prodeji Hradci a prý to je velmi blízko spojení Tomkem s Ulichem 😎.

Pavel95

Díky za link.
Já do toho trošku vidím a znám lidi co jsou k tomu blízko, musím souhlasit s tím co bylo řečeno - pokud to opravdu koupí pan Tomek, nikdy nepůjdeme cestou navýšení rozpočtu o půl miliardy a nákupu všeho co má ruce a nohy. Spíš se budeme snažit vychovávat mladé hráče a následně je prodávat za zajímavé peníze dál - bohudík nebo bohužel, to ať si každý udělá vlastní názor. On to chce koupit jako investici, ne jako nějaký koníček. Jinak vidle do toho všeho může hodit (a bude házet) Jukl, kterej se místa samozřejmě nebude chtít vzdát.

Jinak mi přijde úplně absurdní, že v dnešní době kdy anglicky mluví pomalu každej nemáme někoho takového v klubu a prakticky nepřichází v úvahu zahraniční hráči, kteří by tu kvalitu třeba ještě o něco zvedli. Snad se to v budoucnu změní.

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Středa 21/08/24 21:53:06Díky za link.
Já do toho trošku vidím a znám lidi co jsou k tomu blízko, musím souhlasit s tím co bylo řečeno - pokud to opravdu koupí pan Tomek, nikdy nepůjdeme cestou navýšení rozpočtu o půl miliardy a nákupu všeho co má ruce a nohy. Spíš se budeme snažit vychovávat mladé hráče a následně je prodávat za zajímavé peníze dál - bohudík nebo bohužel, to ať si každý udělá vlastní názor. On to chce koupit jako investici, ne jako nějaký koníček. Jinak vidle do toho všeho může hodit (a bude házet) Jukl, kterej se místa samozřejmě nebude chtít vzdát.

Jinak mi přijde úplně absurdní, že v dnešní době kdy anglicky mluví pomalu každej nemáme někoho takového v klubu a prakticky nepřichází v úvahu zahraniční hráči, kteří by tu kvalitu třeba ještě o něco zvedli. Snad se to v budoucnu změní.

Taky to tak vidím třeba v budoucnu by mohla zvednout mládež což tam taky bylo zmíněno. Jinak do Perníkova máme vyprodaný naše sektory 💪💪😎. Škoda že není nějakej pochod.

Marek2001

Ryneš nádhera 🫢

Pavel95

Jedna dobrá zpráva po ránu  :)

Dan Samek podepsal v Hradci 🥳

Marek2001

#3943
Vítej doma Dane! Tohle je jasnej cíl útok na Evropu s těmi letošními posilami.

Pavel95

Jsem zvědavej koho v sestavě nahradí