Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Kubalu bych bral hned , tady góly dával

Marek2001

Nechápu takovej brekot na FB pod lístkama na Spartu najednou fanoušci úspěchu můžou na Spartu, ale na jiný zápasy si najdou výmluvu, že nemají čas přece chodíme na Hradec 👍😉.

Pavel95

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 19/08/24 08:48:07Nechápu takovej brekot na FB pod lístkama na Spartu najednou fanoušci úspěchu můžou na Spartu, ale na jiný zápasy si najdou výmluvu, že nemají čas přece chodíme na Hradec 👍😉.

Půlka z těch lidí co brečí jsou sparťani no  :D


Pavel95

Český klub navrhuje italské protistraně roční hostování s opcí.

Hostování ještě nějak utáhneme a opci by zvládl zaplatit už nový majitel  8)  8)

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 19/08/24 08:48:07Nechápu takovej brekot na FB pod lístkama na Spartu najednou fanoušci úspěchu můžou na Spartu, ale na jiný zápasy si najdou výmluvu, že nemají čas přece chodíme na Hradec 👍😉.
přesně tak. Jsem to tam psal taky. Najednou všichni mají čas a pak na Slovácko hned zase čas nebudou mít.
Hlavně jsou tam spartani a prosí o lístek. Nechápu jednoho hradečáka fandit Spartě, tak jsem mu lístek nabídl za litr. Jsem zvědav co napíše ;D

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Pondělí 19/08/24 09:41:40
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 19/08/24 08:48:07Nechápu takovej brekot na FB pod lístkama na Spartu najednou fanoušci úspěchu můžou na Spartu, ale na jiný zápasy si najdou výmluvu, že nemají čas přece chodíme na Hradec 👍😉.
přesně tak. Jsem to tam psal taky. Najednou všichni mají čas a pak na Slovácko hned zase čas nebudou mít.
Hlavně jsou tam spartani a prosí o lístek. Nechápu jednoho hradečáka fandit Spartě, tak jsem mu lístek nabídl za litr. Jsem zvědav co napíše ;D

Taky jsem viděl a na profilu má tam znak hradeckého hokeje a znak Sparty 😂😂😂.

Pavel95

Citace od: Honza78 kdy Pondělí 19/08/24 09:41:40
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 19/08/24 08:48:07Nechápu takovej brekot na FB pod lístkama na Spartu najednou fanoušci úspěchu můžou na Spartu, ale na jiný zápasy si najdou výmluvu, že nemají čas přece chodíme na Hradec 👍😉.
přesně tak. Jsem to tam psal taky. Najednou všichni mají čas a pak na Slovácko hned zase čas nebudou mít.
Hlavně jsou tam spartani a prosí o lístek. Nechápu jednoho hradečáka fandit Spartě, tak jsem mu lístek nabídl za litr. Jsem zvědav co napíše ;D

To bude ten kokot Radek Veteška ne  :D Ten brečí nejvíc a všude

Marek2001

A ten sektor R je vyhrazeny pro Spartani? Teď na to právě koukám.  Ono obecně i mimo si myslím že bude dost Spartaňu jako loni.

Marek2001

Liberec prý řeší příchod gólmana
mají údajně zájem o Koubka.

Marek2001

Nevíte někdo kdy se má vrátit už Heidenreich? Splnil vůbec už ty fyzický testy jak psal Mikess?

Pavel95

Samek dnes není ani na lavičce, tak třeba se něco fakt peče.

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 19/08/24 18:51:13Samek dnes není ani na lavičce, tak třeba se něco fakt peče.

Sába vaří 😁 jinak co říkáte na toho Rhamaniho ta Sparta má asi málo útočníků. Jinak mě taky napadlo co takovej brácha Juliše v Olomouci nehraje letos tak by ho mohl Petr přemluvit sem.

Mikess

Není ještě Heid ok ..ještě tomu něco chybí-

Marek2001

Teď koukám na fb ultras Hradec do Koněpulek po vlastní ose což se docela divím, že není ani není pochod. Chystáte se tu někdo vlakem z HK?