Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

#3750
Ta Sparta si to ještě posere...

Marek2001

Pěkný drama nakonec.

Pavel95

Sparta si muze zapas s nami odlozit, tak uvidime

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Úterý 13/08/24 22:49:25Sparta si muze zapas s nami odlozit, tak uvidime

Nebo to hrát už v pátek to jde taky ne?

Marek2001

Ale teď koukám že hrajou 27.8. Takže spíš to vidím na neděli. Takže odložení zápasu je asi kravina.

Honza

Citace od: Mikess kdy Úterý 13/08/24 21:13:21Po tomhle výsledku na hokeji už doufám dneska Kmonicek se svým fanklubem na fóru usoudil ze top hráč není třeba😂😂co rikas Pavkas na ty výsledky akademií,to je děs ,viď?stejne ty kluci hrát nebudou nikdo jim šanci nedá!!oni je ani nezkusi a argument ze na to nemají?proc to v Plzni,Varech ,Liberci jde????jasne Novotny to zachrání na 10 let dopředu...Asi by nebylo veci jim ten status akademie vzit
Citace od: Mikess kdy Úterý 13/08/24 21:13:21Po tomhle výsledku na hokeji už doufám dneska Kmonicek se svým fanklubem na fóru usoudil ze top hráč není třeba😂😂co rikas Pavkas na ty výsledky akademií,to je děs ,viď?stejne ty kluci hrát nebudou nikdo jim šanci nedá!!oni je ani nezkusi a argument ze na to nemají?proc to v Plzni,Varech ,Liberci jde????jasne Novotny to zachrání na 10 let dopředu...Asi by nebylo veci jim ten status akademie vzit
Citace od: Mikess kdy Úterý 13/08/24 21:13:21Po tomhle výsledku na hokeji už doufám dneska Kmonicek se svým fanklubem na fóru usoudil ze top hráč není třeba😂😂co rikas Pavkas na ty výsledky akademií,to je děs ,viď?stejne ty kluci hrát nebudou nikdo jim šanci nedá!!oni je ani nezkusi a argument ze na to nemají?proc to v Plzni,Varech ,Liberci jde????jasne Novotny to zachrání na 10 let dopředu...Asi by nebylo veci jim ten status akademie vzit
Hoši mě se líbí jak tady máte neustále na paškále hokej. Ale to, že naše "B"éčko loni málem soadlo do divize a U19 bude už druhým rokem hrát druhou nejvyšší soutěž, mimochodem stejnou jako hrál ještě loni Bydžov, tak to vám jako přijde v pohodě jo? Možná trochu víc pokory a respektu by to chtělo.

Mikess


Shaqiri

Ty fotbalovohokejové hádky ukončete, mám pocit že se hádáš sám se sebou  >:(

Marek2001

Taky jsem pro přece tady chceme normální fórum bez hádek a ne jako vedle 👍. 

Václav

Ahoj, pochopil jsi mně špatně,žádný tunel jsem u Pilaře s Krejčím nemyslel. Jen nedokážu pochopit proč jsou v klubu,když jsou pořád na marodce. Navíc se mi nelíbí přestupová politika Sábi,minulou sezonu,to byl horor.Proto říkám už aby Hradec někdo koupil.

Pavel95

Citace od: Václav kdy Středa 14/08/24 11:46:53Ahoj, pochopil jsi mně špatně,žádný tunel jsem u Pilaře s Krejčím nemyslel. Jen nedokážu pochopit proč jsou v klubu,když jsou pořád na marodce. Navíc se mi nelíbí přestupová politika Sábi,minulou sezonu,to byl horor.Proto říkám už aby Hradec někdo koupil.

Horor? Spáčil, Zadražil nic? V budoucnu za ně dostaneme miliony. Prodej Vašulína za Čiháka s Adamem plus ještě doplatek nic? Ty seš dobře mimo. Sabou tu musí zůstat i po příchodu nového majitele.

Petr78

Citace od: Václav kdy Středa 14/08/24 11:46:53Ahoj, pochopil jsi mně špatně,žádný tunel jsem u Pilaře s Krejčím nemyslel. Jen nedokážu pochopit proč jsou v klubu,když jsou pořád na marodce. Navíc se mi nelíbí přestupová politika Sábi,minulou sezonu,to byl horor.Proto říkám už aby Hradec někdo koupil.

A taky loni Pilař i Krejda když mohli , hráli , rozhodně hráli víc než nehráli a byly hodně platný a až se uzdraví tak budeme ještě silnější. Řekl bych že máme nejšílenější tým co tu kdy byl od revoluce. A Vlkanova ukázal jak s Boleslaví tak v Ostravě že tohle je rozdílový hráč a já jsem nesmírně vdečný že se vrátil.

Petr78

A do toho hokeje bych taky přestal šít ať to je jak je ale i jemu vyjádřily podporu , jsme přece Hradečáci.

Mikess

Ať už je sobota..

Petr78

Taky se moc těším , mohla by přijít slušná návštěva