Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Máro,neposmívej se prosím tomu Dynamu ČB,to ze jsme tady ted v klidu ,ale myslím ze jak se tady stadion 30 let stavěl je taky směšný pro ostatní..

Mikess

Respekt k soupeři by měl byt a ať se rozhodne .....tady naš tým má taky svoje starosti /problemy všude není 🔆☀️

Mikess

Tohle mi připomíná df vedle ze si někdo v Pardubicích prdne a na mtfhk už to nejakej  vocas hned hlásí ..a ze Dědek je vůl ,to je .....ale kdo sem dotáhl Bartosaka (udajne) věděl ze je ok,tak mě dávno podat demisi,a doufám ze ta kauza doping nevysumi!!..už vidím kdyby se to stalo třeba cca v Plzni ,jak by forum jelo...takže 5 mil bude slušná pokuta

Pavel95

V neděli by jsme mohli mít nějakou šanci, Baník se bude šetřit na odvetu  8)

Petr78

Řekl bych že šanci velkou , pokud budou hrát dozadu jak do teď , tak je šance velká , ten Baník , sice mu vyšel zápas s outsiderem , ale v lize žádná sláva výkony

Marek2001

Pro Baník ten gól v nastavení
dost kruté

Petr78

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2024-25/450650/spacil-levonoha-kometa-co-vyletla-preboru-do-ligy-kdo-chce-columba.html

Tak o Karla je zájem , Plzeň už poslala nabídku a Sparta taky má zájem. Tak jen doufám že se ho nezbavíme jen proto , že nám někdo zašustí prachama.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 08/08/24 10:16:02https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2024-25/450650/spacil-levonoha-kometa-co-vyletla-preboru-do-ligy-kdo-chce-columba.html

Tak o Karla je zájem , Plzeň už poslala nabídku a Sparta taky má zájem. Tak jen doufám že se ho nezbavíme jen proto , že nám někdo zašustí prachama.

Spíš si myslím že ho bude chtít víc Sparta pac na Twitteru jsem někde četl ještě na jaře že by to mohla být nejlepší náhrada za Krejčího.

Pavel95

To jsme si ho moc neužili  ;D

Petr78

Třeba bude chtít karel hrát poháry za Hradec a nikam nepůjde , kéž by

Pavel95

Zadražil
Čihák - Petrášek - Horák
Vlkanova - Kodeš - Kučera (Dancák) - Pilař (Krejčí)
Čmelík - Mihálik - Juliš

Ono to půjde i bez něj, bude muset

Petr78

A ještě je tu pořád Klíma

Pavel95

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 08/08/24 11:16:44A ještě je tu pořád Klíma

Měl by jít do Baníku, ale odchodem Spáčila to asi padne no.

Marek2001

Tak Spáčil by šel až v zimě případně nebo až za rok v létě teď je to na něho brzo sám to i říkal.

Pavel95

Na druhou stranu nabídku ze Sparty atd nemáš každej den, může přijít zranění nebo pokles formy,..já bych šel hned  ;D