Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 22:02:01
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 21:47:20Plus když srovnám návštěvy a marketing tak Votroci s Alešem Havlem jsou jinde než MTF.
Navíc další věc poslouchat na Hokeji jako spýkra holku to fakt nechceš 🫣. Vždyť do toho kotle na Hokej tam už chodí téměř jenom děti. Dřív když tam byl Birkow to mělo úplně jiný grády.

Tak jasný, všechno se nějak vyvíjí, s fotbalem to zatím vypadá slibně. Ale po těch fajn letech je MHK už náš a nesmíme ho nechat padnout, vem si třeba Smoliho jak jsme mu přirostli k srdci, to taky něco znamená. Na zazu seru, kvuli ní tam fakt nechodím  ;D Na druhou stranu furt lepší ona než nikdo. Letos tam není špatnej tým, do toho 8 místa snad budeme a pak se uvidí. Škoda toho Kevina, na něj jsem se letos těšil a bude z toho nejspíš prd. A hlavně to těm opičákům z jihu nesmíme nechat zadarmo, fakt nechci aby ten titul vyhráli, i když to tak letos asi dopadne. Aspoň ve fotbale snad budeme před nima.

Hlavně konečně máme zas top gólmana Škorvánkovi dost věřím ale místo Klímy bych dál šanci mladochům.

Petr78

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 22:02:01
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 21:47:20Plus když srovnám návštěvy a marketing tak Votroci s Alešem Havlem jsou jinde než MTF.
Navíc další věc poslouchat na Hokeji jako spýkra holku to fakt nechceš 🫣. Vždyť do toho kotle na Hokej tam už chodí téměř jenom děti. Dřív když tam byl Birkow to mělo úplně jiný grády.

Tak jasný, všechno se nějak vyvíjí, s fotbalem to zatím vypadá slibně. Ale po těch fajn letech je MHK už náš a nesmíme ho nechat padnout, vem si třeba Smoliho jak jsme mu přirostli k srdci, to taky něco znamená. Na zazu seru, kvuli ní tam fakt nechodím  ;D Na druhou stranu furt lepší ona než nikdo. Letos tam není špatnej tým, do toho 8 místa snad budeme a pak se uvidí. Škoda toho Kevina, na něj jsem se letos těšil a bude z toho nejspíš prd. A hlavně to těm opičákům z jihu nesmíme nechat zadarmo, fakt nechci aby ten titul vyhráli, i když to tak letos asi dopadne. Aspoň ve fotbale snad budeme před nima.


Hokej bude v pohodě , budou hrát v klidu do šestého místa , možná se poperou o čtyřku , ten tým nevypadá vůbec zle.

Marek2001

Spíš nechápu proč furt jako klub nedostal trest za ten doping mi neříkejte že do roka to nejde vyřešit....

Marek2001

Jinak si myslím že příchod Petráška je i z hlediska budovat ještě víc značku Votroků, co jsem koukal tak on má na Instagramu 13k sledujících téměř o 2k méně než Fchk.

Pavel95

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 22:23:13Jinak si myslím že příchod Petráška je i z hlediska budovat ještě víc značku Votroků, co jsem koukal tak on má na Instagramu 13k sledujících téměř o 2k méně než Fchk.

To jsou ti pobláznění korejci, prý ho tam mají za boha  ;D

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 22:32:01
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 22:23:13Jinak si myslím že příchod Petráška je i z hlediska budovat ještě víc značku Votroků, co jsem koukal tak on má na Instagramu 13k sledujících téměř o 2k méně než Fchk.

To jsou ti pobláznění korejci, prý ho tam mají za boha  ;D

Spíš Poláci ne?

Pavel95

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 22:36:48
Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 22:32:01
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 22:23:13Jinak si myslím že příchod Petráška je i z hlediska budovat ještě víc značku Votroků, co jsem koukal tak on má na Instagramu 13k sledujících téměř o 2k méně než Fchk.

To jsou ti pobláznění korejci, prý ho tam mají za boha  ;D

Spíš Poláci ne?

Budeš se divit, ale hlavně Korejci, jsou to blázni. Každej evropan co tam přijede hrát fotbal je pro ně bůh a nezáleží na tom jestli hraje nebo ne

Marek2001

V zajíci říkali že Zábranský položil funkci ve Zbrojovce 🤣🤣.

Marek2001

Koukám že v ČT taky přichází i o Mol Cup zaplať pánbůh konečně nebudu muset poslouchat Vláška,Zelenku atd.

VotrokSpecial

Ve 20. minutě udělil žlutou kartu domácímu Julišovi, po intervenci VAR ji zrušil a vytáhl červenou kartu. Zásah videa byl v tomto případě nadbytečný a Zaoral se jím neměl nechat ovlivnit. Jednalo se o žlutý prohřešek, Juliš šlápl Langhammerovi na nárt, navíc na nohu, která nebyla ve vzduchu, nýbrž na zemi. Ano, šlo o tvrdý zákrok, nikoli surový. Ve 44. minutě chyboval při posouzení strčení Stránského do Horáka. Jasný faul, možná i penaltový, byť to spíše vypadalo, že k zákroku došlo o centimetry před pokutovým územím. Zaoralova píšťalka mlčela...

Petr78

Takže nás sudí poškodil. Teď by podle toho měl vypadat i trest pro Juliše max 1 zápas

Petr78

A takhle to vypadá , že máme dvě komise , na seznamu podle komise červena správně a na isportu jen žlutá , nechápu.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Úterý 06/08/24 20:07:47Takže nás sudí poškodil. Teď by podle toho měl vypadat i trest pro Juliše max 1 zápas

Včera v Tiki taka říkal Řepka že to bylo max na žlutou.

Marek2001

Ta Sparta jestli dneska prohraje tak to je konečná. Dneska velká bída.

Marek2001