Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Ale Tomáši vítej doma

Votrok2

Votroci, s velkou radostí představujeme novou posilu 💪 Pod Lízátka se nám po dlouhé době vrací stoper Tomáš Petrášek 🤩
Tisková zpráva 👉 1url.cz/@Tomas_Petrasek
Video s představením posily přidáme na konci pracovního týdne 👍

Pavel95


Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 20:45:13
Citace od: Mikess kdy Pondělí 05/08/24 18:54:33Pavel95:ty už jsi změnil lokál?

Jak to myslíš?  ;D

Jestli si přeplaval druhej břeh sem 😂😂.

Mikess

Klíma bude sakra chybět ,jak tady ,tak i vedle 🏒..ale zase je tady pořad Fanda a David heid to zase 5 týdnu taky doladi..o obranu bych strach neměl...

Mikess

Nebo te někdo poslal?😂😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 05/08/24 20:49:23Nebo te někdo poslal?😂😂😂

Možná Bronx 😂🤔?

Pavel95

Tam je teď nuda, Kmoníček furt hledá rozdílovýho hráče, ale asi někde pod stolem  ;D 


Mikess

Tak ono v srpnu hledat top hráče ,to uz dává logiku..spis je u toho hokeje prdel ,ze Horyna ,kterýho už nechtel Martinec v realizaku,tak zavolal Drbohlavovi a najednou Horyna pokračuje dále😂😂😂😂

Marek2001

Prý Julda dostal trest za červeno udělat snídani pro celou kabinu říkali v tiki taka 😁😁.

Pavel95

Citace od: Mikess kdy Pondělí 05/08/24 21:20:05Tak ono v srpnu hledat top hráče ,to uz dává logiku..spis je u toho hokeje prdel ,ze Horyna ,kterýho už nechtel Martinec v realizaku,tak zavolal Drbohlavovi a najednou Horyna pokračuje dále😂😂😂😂

Taky pěkný  ;D Oba sporty mám odjakživa v HK rád, je to srdcovka a když je čas, chodím i do ČPP. Ale jsme spíš fotbalový město a jsem strašně rád jakým směrem se to tady ubírá. Na hokeji mě serou ty kauzy a celkově jak nás celá republika nesnáší. Ale těším se až to začne i tam, snad bude dobrá sezona na obou stranách řeky  ;)

Marek2001

Citace od: Pavel95 kdy Pondělí 05/08/24 21:35:40
Citace od: Mikess kdy Pondělí 05/08/24 21:20:05Tak ono v srpnu hledat top hráče ,to uz dává logiku..spis je u toho hokeje prdel ,ze Horyna ,kterýho už nechtel Martinec v realizaku,tak zavolal Drbohlavovi a najednou Horyna pokračuje dále😂😂😂😂

Taky pěkný  ;D Oba sporty mám odjakživa v HK rád, je to srdcovka a když je čas, chodím i do ČPP. Ale jsme spíš fotbalový město a jsem strašně rád jakým směrem se to tady ubírá. Na hokeji mě serou ty kauzy a celkově jak nás celá republika nesnáší. Ale těším se až to začne i tam, snad bude dobrá sezona na obou stranách řeky  ;)


Mě hokej taky nevadí spíš mě serou některý lidi na hokejovým fóru proto taky jsem tam přestal psát tady to je úplně jiný a v klidu . Dřív jsem chodil jenom na Hokej na starej Malšák jsem téměř nechodil. Na Hokej mám permici ale letos nejspíš naposled už nestíhám všechny zápasy jako dříve. Teď mě prostě víc chytl Fotbal od loňska a myslím že nejsem jedinej kdo to tak má.

Marek2001

#3553
Plus když srovnám návštěvy a marketing tak Votroci s Alešem Havlem jsou jinde než MTF.
Navíc další věc poslouchat na Hokeji jako spýkra holku to fakt nechceš 🫣. Vždyť do toho kotle na Hokej tam už chodí téměř jenom děti. Dřív když tam byl Birkow to mělo úplně jiný grády.

Pavel95

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 05/08/24 21:47:20Plus když srovnám návštěvy a marketing tak Votroci s Alešem Havlem jsou jinde než MTF.
Navíc další věc poslouchat na Hokeji jako spýkra holku to fakt nechceš 🫣. Vždyť do toho kotle na Hokej tam už chodí téměř jenom děti. Dřív když tam byl Birkow to mělo úplně jiný grády.

Tak jasný, všechno se nějak vyvíjí, s fotbalem to zatím vypadá slibně. Ale po těch fajn letech je MHK už náš a nesmíme ho nechat padnout, vem si třeba Smoliho jak jsme mu přirostli k srdci, to taky něco znamená. Na zazu seru, kvuli ní tam fakt nechodím  ;D Na druhou stranu furt lepší ona než nikdo. Letos tam není špatnej tým, do toho 8 místa snad budeme a pak se uvidí. Škoda toho Kevina, na něj jsem se letos těšil a bude z toho nejspíš prd. A hlavně to těm opičákům z jihu nesmíme nechat zadarmo, fakt nechci aby ten titul vyhráli, i když to tak letos asi dopadne. Aspoň ve fotbale snad budeme před nima.