Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

A věř tomu ze dokud bude ta stará 🐧vedle na fóru bude jen hůře,toho curaka znají v čb i v Brně ...to je fakt zlo jako Zaťovič pro Kometu...ps3595

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 30/07/24 18:58:15A věř tomu ze dokud bude ta stará 🐧vedle na fóru bude jen hůře,toho curaka znají v čb i v Brně ...to je fakt zlo jako Zaťovič pro Kometu...ps3595

Tak Tučňák a Bronx má určitě ještě ve skříni dresy a šály Dynama 🫢😁 a hrajou si na největší fandy HK 🫢😁.

Marek2001

Tu Spartu pěkně řeže rozhodčí.

Mikess

Jo normální člověk chápe hecovani,ale 🐧to je kyselina jedovatá..

Petr78

Sparta dnes hraje pohár a v pátek hned hraje ligu , to je slušné našlapaný program

Petr78

Myslím si , že nemá smysl řešit tučňáka od vedle , ten tam píše slátaniny a pak se hada že to nepsal. To o něm svědčí všechno. A jestli mají hokejky takové fanoušky , tak je mi jich líto.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Úterý 30/07/24 19:57:12Sparta dnes hraje pohár a v pátek hned hraje ligu , to je slušné našlapaný program

S Duklou to není pro Spartu žádný soupeř 😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 30/07/24 19:37:07Jo normální člověk chápe hecovani,ale 🐧to je kyselina jedovatá..

Bronx to je samý.

Mikess

Proto jsem pro ať se třeba tady nemusíme shodnout ,ale ať jsme k sobě normální a slušní,je to jen sport...ze hold někoho vedle ujel vlak v jeho letech je smutný,,,3603

Mikess


Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 30/07/24 20:20:34Proto jsem pro ať se třeba tady nemusíme shodnout ,ale ať jsme k sobě normální a slušní,je to jen sport...ze hold někoho vedle ujel vlak v jeho letech je smutný,,,3603

Přesně tady to je aspoň normální a v klidu vedle už tam chodím jednou denně na oko.

Marek2001

Tak Sparta postup v suchým triku.

Mikess

Ja tam už půjdu až dorazí Kubalik nebo Havran...nebo jestli Kmonicek podepíše balíček Hronek+Zadina?😂😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 30/07/24 20:42:34Ja tam už půjdu až dorazí Kubalik nebo Havran...nebo jestli Kmonicek podepíše balíček Hronek+Zadina?😂😂😂

Nebo Vrána 😂 beztak to bude nějaký cizinec opět 😅.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 30/07/24 20:42:34Ja tam už půjdu až dorazí Kubalik nebo Havran...nebo jestli Kmonicek podepíše balíček Hronek+Zadina?😂😂😂

Já se na tu sezónu vůbec netěším permici mám na Hokej ale vůbec mě to netáhne občas ji půjčím kámošovi ale letos naposled permice na Hokej to už vím jistě.