Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Jsem zvědav co na to řekne komise rozhodčích....

Petr78

Ale ten Hocek je prostě gauner

Petr78

Tak teď už bez emocí , výkon za mě rozhodně lepší než s Teplicemi , Adam , to je prostě repre forma , včera jasně nejlepší hráč zápasu. Doufám že budou pokračovat ve zlepšených výkonech dál , tak s Bolkou věřím ve tři body. A k VARu jen to , jak to říká trenér , jednou dal podruhé vzal. Nic než Hradec

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 29/07/24 07:10:50Tak teď už bez emocí , výkon za mě rozhodně lepší než s Teplicemi , Adam , to je prostě repre forma , včera jasně nejlepší hráč zápasu. Doufám že budou pokračovat ve zlepšených výkonech dál , tak s Bolkou věřím ve tři body. A k VARu jen to , jak to říká trenér , jednou dal podruhé vzal. Nic než Hradec

Také už jsem bez emocí a jak říkáš jednou jsme měli štěstí podruhé ne. Furt ale nechápu proč nebyla ukázáná lepší záběr z kalibrovaný čáry.

Petr78

https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-komise-rozhodcich-kalibrovana-cara-fungovala-opet-se-vsak-nevyhnula-zdrzovani-5032874#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.web.nexttoart

Tak tady to je , jasný offside , oni přece nelžou a zítra ještě uvidíte že ten gauner Hocek dostane sedmičku jako skvělý výkon , pakáž podvodnická s celou  komisí

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 29/07/24 15:08:36https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-komise-rozhodcich-kalibrovana-cara-fungovala-opet-se-vsak-nevyhnula-zdrzovani-5032874#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.web.nexttoart

Tak tady to je , jasný offside , oni přece nelžou a zítra ještě uvidíte že ten gauner Hocek dostane sedmičku jako skvělý výkon , pakáž podvodnická s celou  komisí

To se dalo čekat, že si to kašpari z komise obhájí.

Marek2001

Jinak co ten Petrášek? 😁 Na ig dával příspěvek z Fitka a vypadalo to že je furt v Koreji to asi případně nestihne ještě Bolku😁.

Mikess

Přestupní termín běží ,ne?😂..klid ,dyt je ještě čas ...koukni se vedle a tyhle starosti te přejdou ...Vrána😂😂😂

Mikess


Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 29/07/24 16:20:41Přestupní termín běží ,ne?😂..klid ,dyt je ještě čas ...koukni se vedle a tyhle starosti te přejdou ...Vrána😂😂😂

No vedle tam to je extrém ale snad ho brzo doladí Petráška 😁

Mikess

Nebuď nervózní😂😂

Mikess

Buď v klidu přijde💴💴

Marek2001

V Tiki taka dneska Šádek já mám dost 🤮🤡 jsem zvědav co bude říkat o včerejšku...

Marek2001

Tak na Twitteru koukám už některý Plzenaci nadávají na Vašulína ten to tam nebude mít jednoduchý.

Marek2001

Máte taky ve fantasy na isportu za 2 kolo pořád mínusové body a na hráčích 0 bodů?