Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Tak jen jestli by Bílkovi nebyl Hradec málo

Marek2001

Tak Hais oficiálně u nás

Petr78

Tak vítej Dane , a ať se ti daří

Mikess

Maro:nech toho zatím s koncem Webera!!!je už začátek!nebud jako ten debil Tučňák a Bronx vedle

Petr78

Citace od: Mikess kdy Pátek 08/09/23 19:31:07Maro:nech toho zatím s koncem Webera!!!je už začátek!nebud jako ten debil Tučňák a Bronx vedle
Přesně tak , mám permanentky v H sektoru a někteří už tam vyvolávaly konec trenéra. Opět tedy musím zopakovat že jsme byly v zápase s Olomoucí lepší jen chyběl druhý gól který jsme měli dát , šance na to byly , takže volání po konci trenéra si myslím je úplně mimo.

Petr78

Uvidíme jak se chytnou posily a já věřím  že by to mohli pozvednout , rozhodně bych zkusil hrát na dva utočniky , tě Hais je taky pořádně vysoký tak by to mohli s Vašulinem sázet. A Čmelik bude dobrej

Mikess

Kdyby dal Vasulin a nebo Dancak gól,tak to byl úplně jiný zápas! Ale nemá cenu řešit už Olomouc.

Mikess

A Hořejš?to je vtip,na jižní Čechy dobrej., takže tak SK Prachatice nebo FC.Volyně!

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 08/09/23 19:31:07Maro:nech toho zatím s koncem Webera!!!je už začátek!nebud jako ten debil Tučňák a Bronx vedle

To nejsem 😁ještě že tady je aspoň klid 😂😅

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pátek 08/09/23 19:43:32
Citace od: Mikess kdy Pátek 08/09/23 19:31:07Maro:nech toho zatím s koncem Webera!!!je už začátek!nebud jako ten debil Tučňák a Bronx vedle
Přesně tak , mám permanentky v H sektoru a někteří už tam vyvolávaly konec trenéra. Opět tedy musím zopakovat že jsme byly v zápase s Olomoucí lepší jen chyběl druhý gól který jsme měli dát , šance na to byly , takže volání po konci trenéra si myslím je úplně mimo.

Též mám do sektoru H permice a taky jsem to už tam zaschechl 😅ale co já mám info od známého co má blízko k kabině, tak údajně jednají s Holoubkem tak uvidíme pokud to je teda pravda 😉

Marek2001

No ono s tou Olomouci, kdyby to Vašulin proměnil na 2:0 tak by bylo hotovo.

Petr78

Citace od: Mikess kdy Pátek 08/09/23 20:11:02A Hořejš?to je vtip,na jižní Čechy dobrej., takže tak SK Prachatice nebo FC.Volyně!
Horejš to je hodně špatný vtip

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 08/09/23 21:10:59
Citace od: Mikess kdy Pátek 08/09/23 19:31:07Maro:nech toho zatím s koncem Webera!!!je už začátek!nebud jako ten debil Tučňák a Bronx vedle

To nejsem 😁ještě že tady je aspoň klid 😂😅
Hlavně nás tu nesmíš prudit hokejem jako je fotbalem 🤣🤣🤣

Shaqiri

Teď dva zápasy se soupeřem,že středu a konce tabulky, věřím v minimálně 4 body.jestli ne tak řešit trenéra...(za mě v žádném případě Bílek)

Honza78