Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Pavel95

Hlavně ať jsou ready na Boleslav, tam je budeme potřebovat víc.

Marek2001

Tak Plzeň bez Kabonga

Petr78

Ten Everton tu hraje už aspoň pět let , taky se mohl naučit už kváknout český

Marek2001

Tak na ně Nic než Hradec! 🖤🤍

Marek2001

A bude nám taky pískat nějaký fauly? Minimálně už 2 fauly a nic.

Pavel95

Tohle bude těžkých 45 minut, naštěstí Vašulín zatím palič šancí stejně jako u nás. Snad jsem to nezakřikl  ;D

Marek2001

Fotbal ale hrůza na obě strany...

Petr78

Ty vole , rozhodčí který zkurvil zápas a už ho nestavěli snad třičtvrtě roku , tak pak jde pískat Hradec , a opravdu umělec a ta ♦️ Ratajová , tak ta ať táhne k plotně nebo do bordelu , protože ta umí úplný hovno

Petr78

Já bych neřekl že Hradec hraje špatně , škoda ty šance Juliše , nebo že to nedotáhli ty nadějně útoky , jako Harazim Mihálik. Jinak dozadu slušný , tak když jim rozhodčí přestane pomáhat , je to otevřené

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 28/07/24 20:50:35Ty vole , rozhodčí který zkurvil zápas a už ho nestavěli snad třičtvrtě roku , tak pak jde pískat Hradec , a opravdu umělec a ta ♦️ Ratajová , tak ta ať táhne k plotně nebo do bordelu , protože ta umí úplný hovno

Jako co nám nepískne a co jim pískne fakt úlet ale nechci se vymlouvat na rozhodčího Fotbal na obě strany AntiFotbal.

Marek2001

Ale když to bude 0:0 tak se zlobit nebudu mám Zadražila ve fantasy 😂😂

Marek2001

To je tragédie ty rozhodčí pomezí na to čumí a aut pro Plzeň...

Marek2001

Tohle je hnus velebnosti! 💸🤮🤮

Marek2001

Tyvole škoda Zadražil.

Marek2001

Teď Klíma jde navzájem do souboje a dostane žlutou? Hnus velebnosti Šádek asi ještě víc o poločase připlatil v kabině...