Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

No loni tady byla Olomouc tak byl teda poradnej...jak vždycky šel za Jílkě mu něco rict

Marek2001

Zima to byl teda kauf pro Jindru 😂 nevejde se ani do základní sestavy proti Budějovicím 😂😂.

Marek2001

Teď držím palce Budějovicím ať je sranda na Twitteru zase 😂😂

Petr78

Dneska ale ten Knobloch zachytal a Karvinou podržel

Mikess

Tak hlavně ze ho tak strašně potřebovali...ze jim to Tykac vůbec povolil,ale jo tenhle bordek v lize bavi

Mikess


Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 27/07/24 19:08:24No loni tady byla Olomouc tak byl teda poradnej...jak vždycky šel za Jílkě mu něco rict

Docela se divím že Jílka nikdo nechtěl před sezónou.

Mikess

No psalo se o Slovácku ,ale těžko rict proč to padlo

Marek2001

Vedle na fóru už jsou tak zoufalý že by chtěli Pánika já mám fakt dost 😂😂😂.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 27/07/24 20:43:04No psalo se o Slovácku ,ale těžko rict proč to padlo

Nebo si chce dát asi pauzu a čekat.

Marek2001

A taky se divím že Jožka Weber od konci u nás že nikde ještě netrenoval 😂. Neříkej mi že ho nikde nechtějí ani ve 2 lize 😂😂.

Mikess

Vedle už potřebují rozdilovyho hráče😂🫢🫢🫢ale líbí se mi jak jim Kmonicek lze ,na trhu nikdo není ale dava jim naději 😂😂😂..jinak Pánik bydlí v Hk na Masarykaci ,tak to má kousek

Mikess

Jílek ceka na Sigmu 😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 27/07/24 21:04:06Vedle už potřebují rozdilovyho hráče😂🫢🫢🫢ale líbí se mi jak jim Kmonicek lze ,na trhu nikdo není ale dava jim naději 😂😂😂..jinak Pánik bydlí v Hk na Masarykaci ,tak to má kousek

A přitom je zajímavý jak ostatní týmy furt kupují hráče a Kmoníček furt čeká spíš nemá 💸💸. Jedině že by Bronx něco musel přispět na posilu 🤣🤣.

Marek2001

Na Chorýho se pěkně píská v Edenu 😂😂😂