Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Jen jestli Fanda není čistokrevný stoper , a jestli by mu to sedělo o řadu výš.

Mikess

Tak musí hold se zapojit legendy a umělci co se k tomu hlásí ,Janda ,Trojan..... a Šíp a Panenka prodat kníry na Aukru

Mikess

Tak hold bude muset o řadu výše jít Čihák

Petr78

Proč ne , uvidíme , on to David vymyslí nějak abychom pěkně nasrali Ádu a všechny v Plzni 😁

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 24/07/24 18:38:51Všude se mezi fanoušky najdou idioti. Ale když si vzpomenu jak se montovaly tribuny na malšáku, tak už jsem rád že to je historie a teď to čeká bohemku. A navíc jak mají starý stadion a když musí koukat jak to kolem dokola ty stadiony vyrostly jako Slavia Hradec Karviná , v Plzni dokázali předělat , Uherské Hradiště a ten jejich je stejná tragédie jako náš starý malšák

Když jsem byl na Jaře v Olomouci z televize to vypadá ten stadion dobře ale na živo to je hrozná díra i ten Liberec popravdě nic moc.

Mikess

Jako jo Olomouc kdyby neměla tu kilometrovou tribunu ,tak to my vypadá jinak..ale jinak sem mi líbi ze je tam vše na jednom místě ,,,hokej,fotbal,tenis,volejbal ,plavecký bazén ..všechno po kupě,,

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 24/07/24 18:58:03
Citace od: Petr78 kdy Středa 24/07/24 18:38:51Všude se mezi fanoušky najdou idioti. Ale když si vzpomenu jak se montovaly tribuny na malšáku, tak už jsem rád že to je historie a teď to čeká bohemku. A navíc jak mají starý stadion a když musí koukat jak to kolem dokola ty stadiony vyrostly jako Slavia Hradec Karviná , v Plzni dokázali předělat , Uherské Hradiště a ten jejich je stejná tragédie jako náš starý malšák

Když jsem byl na Jaře v Olomouci z televize to vypadá ten stadion dobře ale na živo to je hrozná díra i ten Liberec popravdě nic moc.


Ale ten bohemácký je asi opravdu nejhorší. Liberci jim stačí pro ty dva tisíce co tam chodí

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 24/07/24 19:11:47
Citace od: Marek2001 kdy Středa 24/07/24 18:58:03
Citace od: Petr78 kdy Středa 24/07/24 18:38:51Všude se mezi fanoušky najdou idioti. Ale když si vzpomenu jak se montovaly tribuny na malšáku, tak už jsem rád že to je historie a teď to čeká bohemku. A navíc jak mají starý stadion a když musí koukat jak to kolem dokola ty stadiony vyrostly jako Slavia Hradec Karviná , v Plzni dokázali předělat , Uherské Hradiště a ten jejich je stejná tragédie jako náš starý malšák

Když jsem byl na Jaře v Olomouci z televize to vypadá ten stadion dobře ale na živo to je hrozná díra i ten Liberec popravdě nic moc.


Ale ten bohemácký je asi opravdu nejhorší. Liberci jim stačí pro ty dva tisíce co tam chodí

Na Bohemce jsem ještě nebyl takže nemůžu soudit jaký to tam je ale letos na podzim se tam chystám.

Marek2001

Hlavní rozhodčí: Petr Hocek
První asistent: Lucie Ratajová
Druhý asistent: Petr Kotalík
Čtvrtý rozhodčí: Daniel Vokoun
Delegát utkání: Jiří Trčka
Delegát svazový: Pavel Franěk
VAR: Jan Všetečka
AVAR: Lukáš Slavíček

Koukám, že Aďa si to dokáže zařídit, se nám to neděli krásně sešlo 🤦 Hocek a Ratajová 🤦🤦🤦.

Mikess

Tak Petras zase o neco blíže!!

Marek2001


Mikess

Ano ...a Heidenreich to bude ještě dlouhy

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 25/07/24 12:58:16Ano ...a Heidenreich to bude ještě dlouhy

S Heidenraichem až po prázdninách? A Petrášek na Boleslav? 🙂

Mikess

Dneska jsme mohli začínat tažení Evropou..😂sem zvedavej kolik dorazí lidi dneska do Boleslavi?tipuju 1791.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 25/07/24 15:13:38Dneska jsme mohli začínat tažení Evropou..😂sem zvedavej kolik dorazí lidi dneska do Boleslavi?tipuju 1791.

Bude vyprodáno škodovka všem dala volno 🤣🤣🤣.