Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

https://sporttotal.cz/cs/events/ebf2b0ab-1c23-47e9-8b6c-fcedc6239d7e

Tady máte odkaz na stream, kdyby někdo hledal jsem našel nějakej.

Yanky

No zatím nečekaně drama  :o

Yanky

Jen jsem to napsal tak jsme 2 dali. Uff

Marek2001

No a Čmelík premiérový gól 😁👍🔥 ale vydřený postup.

Marek2001

A i tak Weber ven hrát vyrovnanej zápas s diviznim týmem ostuda 👎

Petr78

Povinný vítězství, naštěstí to dopadlo , já bych s těmi soudy ještě počkal. Dnes je hlavní postup a aby se střelci chytli. Viděl někdo tu situaci okolo těch penalt ?

Yanky

Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 19:14:57A i tak Weber ven hrát vyrovnanej zápas s diviznim týmem ostuda 👎
Dejme jim trochu času. Otázka jestli to je trenérem nebo hráči. Máme jeden z nejlevnějších týmů. Koubek s ním dělal zázraky.

Marek2001

Citace od: Yanky kdy Středa 06/09/23 20:00:14
Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 19:14:57A i tak Weber ven hrát vyrovnanej zápas s diviznim týmem ostuda 👎
Dejme jim trochu času. Otázka jestli to je trenérem nebo hráči. Máme jeden z nejlevnějších týmů. Koubek s ním dělal zázraky.

Jenže Weber není Koubek a stejně i tak půjde. Mě by se tu líbil Horejš nebo, kdyby koupily Veselyho jako Hradečáka ten už by tu měl být dávno 👍.

94adamoravec

Nevíte jestli ještě někdo přijde? Dnes končí přestupák. Co ten Hais?

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 20:16:05
Citace od: Yanky kdy Středa 06/09/23 20:00:14
Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 19:14:57A i tak Weber ven hrát vyrovnanej zápas s diviznim týmem ostuda 👎
Dejme jim trochu času. Otázka jestli to je trenérem nebo hráči. Máme jeden z nejlevnějších týmů. Koubek s ním dělal zázraky.

Jenže Weber není Koubek a stejně i tak půjde. Mě by se tu líbil Horejš nebo, kdyby koupily Veselyho jako Hradečáka ten už by tu měl být dávno 👍.
Horejše to je stejný jako Weber, možná toho Veselého ale ten před sezonou prodloužil ,tak pochybuju že by i sám chtěl sem jít. Já bych ještě počkal a dal tomu čas , šance si umí vytvořit a když zapracují na produktivitě tak to půjde. Stále si myslím že v neděli byli lepší než Olomouc a kdyby z těch šanci dali druhýho góla tak by vyhrály. Nedělejme paniku.

Votrok2

Citace od: Petr78 kdy Středa 06/09/23 22:17:46
Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 20:16:05
Citace od: Yanky kdy Středa 06/09/23 20:00:14
Citace od: Marek2001 kdy Středa 06/09/23 19:14:57A i tak Weber ven hrát vyrovnanej zápas s diviznim týmem ostuda 👎
Dejme jim trochu času. Otázka jestli to je trenérem nebo hráči. Máme jeden z nejlevnějších týmů. Koubek s ním dělal zázraky.

Jenže Weber není Koubek a stejně i tak půjde. Mě by se tu líbil Horejš nebo, kdyby koupily Veselyho jako Hradečáka ten už by tu měl být dávno 👍.
Horejše to je stejný jako Weber, možná toho Veselého ale ten před sezonou prodloužil ,tak pochybuju že by i sám chtěl sem jít. Já bych ještě počkal a dal tomu čas , šance si umí vytvořit a když zapracují na produktivitě tak to půjde. Stále si myslím že v neděli byli lepší než Olomouc a kdyby z těch šanci dali druhýho góla tak by vyhrály. Nedělejme paniku.


Přesně tak. Šance jsou a trenér je nepromění. Od toho jsou hráči

Marek2001

No když koukám na repre, to už mohl Šilhavý povolat někoho z Hradce 😂 polovina hráčů to je naprostá tragédie a největší klaun to je Král, ten nechápu co dělá furt v bubdeslize 😅. Absolutní nekoukatelny fotbal 😅🤦.

Petr78

Ten Král nemá na naší divizi , na tož bundesligu , nikdy jsem nechápal že ho někam braly. Ať si to staví jak chce , já repre přestal fandit už před lety.

Marek2001

Souhlas ale když mu Šilhavý kouří péro tak se není čemu divit 😅 já nechápu že ho ani nevystřídá že to nevidí 😅🤦.

Marek2001

Jinak o těch trenerech ještě jsem na jedno jméno zapomněl, který by to určitě vzal tak Bílek. Ten by se mě tu líbil